Leírás
BERLINGER HAUS BH/1855 alumínium márvány bevonatos serpenyő, 26cm, 2.8 l, Matt fekete-rose gold
• Anyaga: alumínium
• Mérete: Ø26 cm 2,8L
• Színe: matt fekete- rose gold
• 3 rétegű márvány bevonat
• Ergonomikus puha tapintású nyél
• Turbó indukciós talp
• Elegáns stílus
• Környezetbarát PFOA, LEAD, cadmium mentes
Paraméterek
| Anyag | Kovácsolt alumínium |
| Átmérő | 26 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Térfogat | 2.8 l |
| Termékcsalád | Black Rose Collection |
| Űrtartalom | 2.8 l |
| • Anyaga | alumínium |
| • Mérete | Ø26 cm 2,8L |
| • Színe | matt fekete- rose gold |
| • Bevonat | 3 rétegű márvány |
| • Nyél | Ergonomikus puha tapintású |
| • Talp | Turbó indukciós talp |
| • Stílus | Elegáns |
| • Környezetbarát PFOA, LEAD, cadmium mentes | Igen |
Youtube videók
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
BERLINGER HAUS BH/1855 alumínium márvány bevonatos serpenyő, 26cm, 2.8 l, Matt fekete-rose gold
• Anyaga: alumínium
• Mérete: Ø26 cm 2,8L
• Színe: matt fekete- rose gold
• 3 rétegű márvány bevonat
• Ergonomikus puha tapintású nyél
• Turbó indukciós talp
• Elegáns stílus
• Környezetbarát PFOA, LEAD, cadmium mentes
| Anyag | Kovácsolt alumínium |
| Átmérő | 26 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Térfogat | 2.8 l |
| Termékcsalád | Black Rose Collection |
| Űrtartalom | 2.8 l |
| • Anyaga | alumínium |
| • Mérete | Ø26 cm 2,8L |
| • Színe | matt fekete- rose gold |
| • Bevonat | 3 rétegű márvány |
| • Nyél | Ergonomikus puha tapintású |
| • Talp | Turbó indukciós talp |
| • Stílus | Elegáns |
| • Környezetbarát PFOA, LEAD, cadmium mentes | Igen |
