Leírás
Berlinger Haus Burgundy serpenyő levehető nyéllel 2 az 1-ben!
Sütőben is használható 220°C-ig (nyél nélkül), így piríthat és süthet ugyanabban az edényben.
Extra vastag oldalfallal, és turbó indukciós aljjal rendelkezik. A kimagasló tapadásmentességet a 3 rétegű, PFOA, ólom-és kadmiummentes, tartós márvány bevonat garantálja. A serpenyőhöz tartozó, 70°C-ig hőálló műanyag fedő megkönnyíti a maradék étel hűtőben való szag-, és légmentes tárolását.
Tulajdonságok:
- Kovácsolt alumínium
- 3 rétegű márvány bevonat
- PFOA, ólom-és kadmiummentes
- Indukciós tűzhelyen is használható
- Sütőben is használható 220°C-ig (nyél nélkül)
- Kellemes tapintású levehető nyél
- Mosogatógépben is tisztítható
- 70°C-ig hőálló műanyag fedő
Paraméterek
| Anyag | Kovácsolt alumínium |
| Átmérő | 24 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 4.8 cm |
| Térfogat | 1.7 l |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| • Anyaga | kovácsolt alumínium |
| • Mérete | Ø24*4,8 cm 1,7L |
| • 1 db műanyag fedél | |
| • Színe | burgundi |
| • SÜTŐBE TEHETŐ NYÉL NÉLKÜL | |
| • 3 rétegű márvány bevonat | |
| • Ergonomikus puha tapintású nyél | |
| • Turbó indukciós talp | |
| • 35% energiát takarít meg | |
| • Elegáns stílus | |
| • Külső metál bevonat | |
| • Környezetbarát | |
| • PFOA, LEAD, cadmium mentes |
Youtube videók
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Berlinger Haus Burgundy serpenyő levehető nyéllel 2 az 1-ben!
Sütőben is használható 220°C-ig (nyél nélkül), így piríthat és süthet ugyanabban az edényben.
Extra vastag oldalfallal, és turbó indukciós aljjal rendelkezik. A kimagasló tapadásmentességet a 3 rétegű, PFOA, ólom-és kadmiummentes, tartós márvány bevonat garantálja. A serpenyőhöz tartozó, 70°C-ig hőálló műanyag fedő megkönnyíti a maradék étel hűtőben való szag-, és légmentes tárolását.
Tulajdonságok:
- Kovácsolt alumínium
- 3 rétegű márvány bevonat
- PFOA, ólom-és kadmiummentes
- Indukciós tűzhelyen is használható
- Sütőben is használható 220°C-ig (nyél nélkül)
- Kellemes tapintású levehető nyél
- Mosogatógépben is tisztítható
- 70°C-ig hőálló műanyag fedő
| Anyag | Kovácsolt alumínium |
| Átmérő | 24 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 4.8 cm |
| Térfogat | 1.7 l |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| • Anyaga | kovácsolt alumínium |
| • Mérete | Ø24*4,8 cm 1,7L |
| • 1 db műanyag fedél | |
| • Színe | burgundi |
| • SÜTŐBE TEHETŐ NYÉL NÉLKÜL | |
| • 3 rétegű márvány bevonat | |
| • Ergonomikus puha tapintású nyél | |
| • Turbó indukciós talp | |
| • 35% energiát takarít meg | |
| • Elegáns stílus | |
| • Külső metál bevonat | |
| • Környezetbarát | |
| • PFOA, LEAD, cadmium mentes |
