Leírás
BERLINGER HAUS BH/9447 Smoothie készítő, 300W, 570ml-es palack, Rozsdamentes acél-fekete
• Anyaga: rozsdamentes acél test, műanyag
• Teljesítmény: 300 W
• Feszültség: 220-240 V 50/60 Hz
• Hordozható palack fedővel: 570 ml
• Szín: rozsdamentes acél- fekete
• Rozsdamentes acél test és 18/10 pengék jégtörő funkcióval
• Be / ki gomb
• Palack: forrázás- és csúszásgátló szilikon markolattal
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Teljesítmény | 300 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Turbo gomb | Nem |
| Űrtartalom | 0.57 l |
| Vezeték tároló | Nem |
| • Anyaga | rozsdamentes acél test, műanyag |
| • Teljesítmény | 300 W |
| • Feszültség | 220-240 V 50/60 Hz |
| • Hordozható palack fedővel | 570 ml |
| • Szín | rozsdamentes acél- fekete |
| • Rozsdamentes acél test és 18/10 pengék jégtörő funkcióval | |
| • Be / ki gomb | |
| • Palack | forrázás- és csúszásgátló szilikon markolattal |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
BERLINGER HAUS BH/9447 Smoothie készítő, 300W, 570ml-es palack, Rozsdamentes acél-fekete
• Anyaga: rozsdamentes acél test, műanyag
• Teljesítmény: 300 W
• Feszültség: 220-240 V 50/60 Hz
• Hordozható palack fedővel: 570 ml
• Szín: rozsdamentes acél- fekete
• Rozsdamentes acél test és 18/10 pengék jégtörő funkcióval
• Be / ki gomb
• Palack: forrázás- és csúszásgátló szilikon markolattal
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Teljesítmény | 300 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Turbo gomb | Nem |
| Űrtartalom | 0.57 l |
| Vezeték tároló | Nem |
| • Anyaga | rozsdamentes acél test, műanyag |
| • Teljesítmény | 300 W |
| • Feszültség | 220-240 V 50/60 Hz |
| • Hordozható palack fedővel | 570 ml |
| • Szín | rozsdamentes acél- fekete |
| • Rozsdamentes acél test és 18/10 pengék jégtörő funkcióval | |
| • Be / ki gomb | |
| • Palack | forrázás- és csúszásgátló szilikon markolattal |
