Leírás
LEÍRÁS:
A Braun új MultiPractic 3 gyors és egyszerű ételkészítést tesz lehetővé. A négy rozsdamentes acélpengével és Advanced QuadBlade Technology™ technológiával működő precíz aprító akár 25%-kal több hozzávalót képes feldolgozni, mint egy kétpengés gép.* Az erőteljes 500 wattos motor bármilyen hozzávalót felaprít, a zöldségektől és fűszernövényektől kezdve a húson át egészen a jégig. Ergonomikus kialakításának köszönhetően pedig egyetlen kézzel két sebesség között is egyszerűen válthatsz, ha lenyomod a sebességválasztót a teljesítmény növeléséhez.
*A Braun CH301 kétpengés modellhez képest. A teszt pürésített bébiétel készítésén alapult.
| Használat | Háztartási |
| Terméktípus | Aprító |
| Tál anyaga | Műanyag |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fekete |
Technikai adatok
| Teljesítmény | 500 W |
| Kapacitás | 0.5 l |
| Sebesség fokozatok | 2 |
Funkciók és tartozékok
| Tulajdonság | Aprítás Jég zúzás |
| Főbb jellemzők |
Csúszásmentes lábak Biztonsági zár Mosogatógépben mosható alkatrészek |
Méretek
| Magasság | 26.8 cm |
| Hosszúság | 13.55 cm |
| Mélység | 13.55 cm |
| Súly | 1.12 kg |
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Biztonsági zár |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 1.12 kg |
| Űrtartalom | 0.5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A Braun új MultiPractic 3 gyors és egyszerű ételkészítést tesz lehetővé. A négy rozsdamentes acélpengével és Advanced QuadBlade Technology™ technológiával működő precíz aprító akár 25%-kal több hozzávalót képes feldolgozni, mint egy kétpengés gép.* Az erőteljes 500 wattos motor bármilyen hozzávalót felaprít, a zöldségektől és fűszernövényektől kezdve a húson át egészen a jégig. Ergonomikus kialakításának köszönhetően pedig egyetlen kézzel két sebesség között is egyszerűen válthatsz, ha lenyomod a sebességválasztót a teljesítmény növeléséhez.
*A Braun CH301 kétpengés modellhez képest. A teszt pürésített bébiétel készítésén alapult.
| Használat | Háztartási |
| Terméktípus | Aprító |
| Tál anyaga | Műanyag |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fekete |
Technikai adatok
| Teljesítmény | 500 W |
| Kapacitás | 0.5 l |
| Sebesség fokozatok | 2 |
Funkciók és tartozékok
| Tulajdonság | Aprítás Jég zúzás |
| Főbb jellemzők |
Csúszásmentes lábak Biztonsági zár Mosogatógépben mosható alkatrészek |
Méretek
| Magasság | 26.8 cm |
| Hosszúság | 13.55 cm |
| Mélység | 13.55 cm |
| Súly | 1.12 kg |
| Biztonsági funkciók | Biztonsági zár |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 1.12 kg |
| Űrtartalom | 0.5 l |
