Leírás
| Teljesítmény | 800 W |
| Aprítóedény mérete | 2000 ml |
| Fokozatok száma | 2 |
| Rozsdamentes acél kés | Van |
| Pillanatkapcsoló | Van |
- Teljesítmény 800W
- Anyaga üveg + rozsdamentes acél
- Frekvencia 50Hz-60Hz
- Feszültség 220V
- Tál űrtartalma: 2 liter
- Típus: aprítógép
- Tál anyaga: üveg
- Penge anyaga: rozsdamentes acél
- Származási hely: Kína
- A csomag tartalmazza
- 1x aprítógép
- 1x Használati útmutató
Paraméterek
| Használat | Háztartási |
| Keverőtál anyaga | Üveg |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 27 cm |
| Márka | CMES |
| Mélység | 20 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Szélesség | 20 cm |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 2.1 kg |
| Űrtartalom | 2 l |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény | 800 W |
| Aprítóedény mérete | 2000 ml |
| Fokozatok száma | 2 |
| Rozsdamentes acél kés | Van |
| Pillanatkapcsoló | Van |
- Teljesítmény 800W
- Anyaga üveg + rozsdamentes acél
- Frekvencia 50Hz-60Hz
- Feszültség 220V
- Tál űrtartalma: 2 liter
- Típus: aprítógép
- Tál anyaga: üveg
- Penge anyaga: rozsdamentes acél
- Származási hely: Kína
- A csomag tartalmazza
- 1x aprítógép
- 1x Használati útmutató
| Használat | Háztartási |
| Keverőtál anyaga | Üveg |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 27 cm |
| Márka | CMES |
| Mélység | 20 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Szélesség | 20 cm |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 2.1 kg |
| Űrtartalom | 2 l |
Hasonló termékek
Sencor SCB 5100WH Aprító, 1 Literes üvegedény, 800W, Hús, zöldség, gyümölcs aprítás, fehér
Cikkszám: SENCORSCB5100WH
10.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla aprítógép FC510BWS
Cikkszám: FC510BWS
11.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
SILVER LOVE SC-8602G 2 L HÚS-GYÜMÖLCS-ZÖLDSÉG DARÁLÓ 800W
Cikkszám: SILVERSC8602G
12.990 Ft
Gyártó: SILVER LOVE
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.7030 Prémium Rozsdamentes Konyhai Aprító, 3 l, 1000 W
Cikkszám: RAFR7030
12.990 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4310 Aprító, 650ml-es edény, 300W, Gyümölcs, zöldség, hús és más élelmiszerek aprításához
Cikkszám: SENCORSHB4310
8.150 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO MC-300-201-W Aprító, 1.5 Literes edény, 300W, Rozsdamentes acél penge, Fehér
Cikkszám: TOOMC300201W
7.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Braun CH3011BK Aprító, 500 W, Quadblade technológia, 2 Sebességszabályozás, Fekete
Cikkszám: BRACH3011BK
14.590 Ft
Gyártó: Braun
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SCB 6150SS Aprító, 1.5 Literes üvegedény, 800W, Hús, zöldség, gyümölcs aprítás
Cikkszám: SENCORSCB6150SS
15.990 Ft
Gyártó: Sencor
Előrendelhető
Várható szállítás: 2026. május 04.
