Leírás
TOO MC-300-201-W Aprító, 1.5 Literes edény, 300W, Rozsdamentes acél peng, Fehér
• Szín: Fehér
• Teljesítmény: 300 W
• Rozsdamentes acél pengével
• Űrtartalom: 1.5 l
• Méret: 22 x 18 x 27 cm
• Súly: 0.95 kg
• Zajszint: ≤60 dB
• Tápkábel hossza: 1.2 m
• Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Kábel hossza | 1.2 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 27 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 18 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Szélesség | 22 cm |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 300 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Tömeg | 0.95 kg |
| Turbo gomb | Nem |
| Űrtartalom | 1.5 l |
| Kimeneti teljesítmény | 300 W |
| Űrtartalom | 1500 ml |
| Fokozat | 1 |
| Pillanatkapcsoló | Igen |
| Biztonsági zár | Nem |
| Kijelző | Nem |
| Kábel hosszúság | 120 cm |
| Alap szín | Fehér |
| Nettó súly | 0,95 kg |
| Szélesség (max.) | 22 cm |
| Magasság (max.) | 27 cm |
| Mélység (max.) | 18 cm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO MC-300-201-W Aprító, 1.5 Literes edény, 300W, Rozsdamentes acél peng, Fehér
• Szín: Fehér
• Teljesítmény: 300 W
• Rozsdamentes acél pengével
• Űrtartalom: 1.5 l
• Méret: 22 x 18 x 27 cm
• Súly: 0.95 kg
• Zajszint: ≤60 dB
• Tápkábel hossza: 1.2 m
• Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Kábel hossza | 1.2 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 27 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 18 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Szélesség | 22 cm |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 300 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Tömeg | 0.95 kg |
| Turbo gomb | Nem |
| Űrtartalom | 1.5 l |
| Kimeneti teljesítmény | 300 W |
| Űrtartalom | 1500 ml |
| Fokozat | 1 |
| Pillanatkapcsoló | Igen |
| Biztonsági zár | Nem |
| Kijelző | Nem |
| Kábel hosszúság | 120 cm |
| Alap szín | Fehér |
| Nettó súly | 0,95 kg |
| Szélesség (max.) | 22 cm |
| Magasság (max.) | 27 cm |
| Mélység (max.) | 18 cm |
