Leírás
Részletek
Candy CDH30 Beépíthető kerámia dominó főzőlap
2 főzőzóna
Teljesítmény: 3000 W
CDH 30
High-Light kerámialap
Főzőzónák száma: 2
Első zóna teljesítménye: 1,2 kW / 145mm
Hátsó zóna teljesítménye: 1,8 kW / 180mm
Csatlakozási teljesítmény: 3kW
Időzítő (perc számláló hangjelzéssel, időzíthető kikapcsolás)
Érintő vezérlés
Gyerekzár
Maradékhő kijelzés
Biztonsági kikapcsolás
Vezérlés: 9 fokozat érintő vezérlés
Szélesség: 28,6 cm
Magasság: 50,6 cm
Mélység: 5 cm
Súly: 5 kg
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Elektromos főző zónák száma | 2 |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 9 |
| Maradékhő kijelzés | Igen |
| Márka | Candy |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Teljesítmény vezérlés | Fokozatállítás |
| Tömeg | 5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Részletek
Candy CDH30 Beépíthető kerámia dominó főzőlap
2 főzőzóna
Teljesítmény: 3000 W
CDH 30
High-Light kerámialap
Főzőzónák száma: 2
Első zóna teljesítménye: 1,2 kW / 145mm
Hátsó zóna teljesítménye: 1,8 kW / 180mm
Csatlakozási teljesítmény: 3kW
Időzítő (perc számláló hangjelzéssel, időzíthető kikapcsolás)
Érintő vezérlés
Gyerekzár
Maradékhő kijelzés
Biztonsági kikapcsolás
Vezérlés: 9 fokozat érintő vezérlés
Szélesség: 28,6 cm
Magasság: 50,6 cm
Mélység: 5 cm
Súly: 5 kg
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Elektromos főző zónák száma | 2 |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 9 |
| Maradékhő kijelzés | Igen |
| Márka | Candy |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Teljesítmény vezérlés | Fokozatállítás |
| Tömeg | 5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
