Leírás
Leírás:
A 600-as sorozatú StepPower gázfőzőlappal nincs több kísérletezés. A láng erőssége 1-es és 9-es szint között változtatható, ráadásul nincs szükség hajolgatásra sem, ha ellenőrizni szeretné a főzés folyamatát.
Speed Burner gázégők a gyors főzéshez
A Speed Burner gázégőkkel gyors és hatékony a főzés. A hagyományos gázfőzőlapoktól eltérően a Speed Burner 20%-kal kevesebb energiát fogyaszt. A láng ugyanakkor közvetlenül a lábasok és a serpenyők alsó felületére irányul, hogy az étel gyorsabban készülhessen el.
Nagy teljesítményű égők - az intenzívebb ízekért
A hatékony gázégők magas hőfokot biztosítanak, amely tökéletes garnélarák pirítására, tészták főzésére, vagy egy ínycsiklandó curry készítéséhez.
Paraméterek
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Főzőlap anyaga | Üveg |
| Főzőlap keret | Nem |
| Gáz főző zónák száma | 5 |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 4.5 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Mélység | 51 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Szélesség | 75 cm |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 17.5 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Igen |
| Típus | Gáz főzőlap |
| Főzőzóna | 5 db |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| 1-es főzőzóna átmérője | 80 mm |
| 2-es főzőzóna átmérője | 80 mm |
| 3-as főzőzóna átmérője | 65 mm |
| 4-es főzőzóna átmérője | 80 mm |
| Szélesség (max.) | 56 cm |
| Magasság (max.) | 1 cm |
| Mélység (max.) | 48 cm |
| Alap szín | Fekete |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
A 600-as sorozatú StepPower gázfőzőlappal nincs több kísérletezés. A láng erőssége 1-es és 9-es szint között változtatható, ráadásul nincs szükség hajolgatásra sem, ha ellenőrizni szeretné a főzés folyamatát.
Speed Burner gázégők a gyors főzéshez
A Speed Burner gázégőkkel gyors és hatékony a főzés. A hagyományos gázfőzőlapoktól eltérően a Speed Burner 20%-kal kevesebb energiát fogyaszt. A láng ugyanakkor közvetlenül a lábasok és a serpenyők alsó felületére irányul, hogy az étel gyorsabban készülhessen el.
Nagy teljesítményű égők - az intenzívebb ízekért
A hatékony gázégők magas hőfokot biztosítanak, amely tökéletes garnélarák pirítására, tészták főzésére, vagy egy ínycsiklandó curry készítéséhez.
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Főzőlap anyaga | Üveg |
| Főzőlap keret | Nem |
| Gáz főző zónák száma | 5 |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 4.5 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Mélység | 51 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Szélesség | 75 cm |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 17.5 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Igen |
| Típus | Gáz főzőlap |
| Főzőzóna | 5 db |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| 1-es főzőzóna átmérője | 80 mm |
| 2-es főzőzóna átmérője | 80 mm |
| 3-as főzőzóna átmérője | 65 mm |
| 4-es főzőzóna átmérője | 80 mm |
| Szélesség (max.) | 56 cm |
| Magasság (max.) | 1 cm |
| Mélység (max.) | 48 cm |
| Alap szín | Fekete |
