Leírás
DeLonghi HFX10B03.LB asztali hősugárzó, 350 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, fehér-világoskék
Termék információk:
- A 350W-os teljesítménynek köszönhetően gyorsan és egyszerűen alakíthat ki kellemes komfortos környezetet.
- Állítható hőfokszabályozó 5 °C és 28 °C közötti üzemi hőmérséklettel
- A levegő fúvóka iránya állítható
- Praktikus hordszíj
- Működésvisszajelző fény
- Biztonsági kapcsoló felborulás esetére (Safe Auto Off)
- Biztonsági termosztát és hőbiztosíték
- Extra halk, 39 dBA működés
Garancia: 24 hónap DeLonghi szervizben
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 41.5 cm |
| Márka | Delonghi |
| Mélység | 23.9 cm |
| Szélesség | 37 cm |
| Szín | Kék-Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 350 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Fogyasztás | 360 Watt |
| Zajszint | 39 dB |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 375 mm |
| Magasság (max.) | 415 mm |
| Mélység (max.) | 239 mm |
| Teljesítmény | 360 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
DeLonghi HFX10B03.LB asztali hősugárzó, 350 W, Hőfokszabályozó, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, fehér-világoskék
Termék információk:
- A 350W-os teljesítménynek köszönhetően gyorsan és egyszerűen alakíthat ki kellemes komfortos környezetet.
- Állítható hőfokszabályozó 5 °C és 28 °C közötti üzemi hőmérséklettel
- A levegő fúvóka iránya állítható
- Praktikus hordszíj
- Működésvisszajelző fény
- Biztonsági kapcsoló felborulás esetére (Safe Auto Off)
- Biztonsági termosztát és hőbiztosíték
- Extra halk, 39 dBA működés
Garancia: 24 hónap DeLonghi szervizben
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 41.5 cm |
| Márka | Delonghi |
| Mélység | 23.9 cm |
| Szélesség | 37 cm |
| Szín | Kék-Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 350 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Fogyasztás | 360 Watt |
| Zajszint | 39 dB |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 375 mm |
| Magasság (max.) | 415 mm |
| Mélység (max.) | 239 mm |
| Teljesítmény | 360 W |
