Leírás
TOO CH-100-1500-W fűtőpanel, 1500 W, Termosztát, Hőfokszabályozó, Túlmelegedés elleni védelem, IP 24 védelem, LED kijelző, Edzett üveg előlap, Fehér
Termékjellemzők:
- Szín: Fehér
- Teljesítmény: 1500 W
- Edzett üveg előlap
- Falra szerelhető
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- IP 24 védelem
- Méret: 65 x 51,5 x 22,5 cm
- Súly: 8,4 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: ~230V / 50-60Hz
A doboz tartalma:
- TOO CH-100-1500-W fűtőpanel
- Használati útmutató
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 51.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 22.5 cm |
| Szélesség | 65 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 8.4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Fűtőpanel |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 650 mm |
| Magasság (max.) | 515 mm |
| Mélység (max.) | 225 mm |
| Teljesítmény | 1500 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO CH-100-1500-W fűtőpanel, 1500 W, Termosztát, Hőfokszabályozó, Túlmelegedés elleni védelem, IP 24 védelem, LED kijelző, Edzett üveg előlap, Fehér
Termékjellemzők:
- Szín: Fehér
- Teljesítmény: 1500 W
- Edzett üveg előlap
- Falra szerelhető
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- IP 24 védelem
- Méret: 65 x 51,5 x 22,5 cm
- Súly: 8,4 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: ~230V / 50-60Hz
A doboz tartalma:
- TOO CH-100-1500-W fűtőpanel
- Használati útmutató
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 51.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 22.5 cm |
| Szélesség | 65 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 8.4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Fűtőpanel |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 650 mm |
| Magasság (max.) | 515 mm |
| Mélység (max.) | 225 mm |
| Teljesítmény | 1500 W |
