Leírás
Gorenje OptiHeat 2000 GTPT 2000W hősugárzó, 2 teljesítményszint, Hőfokszabályozó, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Időzítő, Távirányító, LED kijelző, Fekete
Hősugárzó - Teljesítmény: 2000 W, egyszerű vezérlés távirányítóval is, automatikus kikapcsolás, időzítő, fagy védelem, edzett üveg, fekete
Garancia: 24 hónap!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 43 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 24 cm |
| Szélesség | 92 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Távirányító | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Szélesség (max.) | 920 mm |
| Magasság (max.) | 430 mm |
| Mélység (max.) | 240 mm |
| Nettó súly | 7,4 kg |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Gorenje OptiHeat 2000 GTPT 2000W hősugárzó, 2 teljesítményszint, Hőfokszabályozó, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Időzítő, Távirányító, LED kijelző, Fekete
Hősugárzó - Teljesítmény: 2000 W, egyszerű vezérlés távirányítóval is, automatikus kikapcsolás, időzítő, fagy védelem, edzett üveg, fekete
Garancia: 24 hónap!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 43 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 24 cm |
| Szélesség | 92 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Távirányító | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Szélesség (max.) | 920 mm |
| Magasság (max.) | 430 mm |
| Mélység (max.) | 240 mm |
| Nettó súly | 7,4 kg |
| Teljesítmény | 2000 W |
