Leírás
Orion OCH-07 WIFI kerámia panel hősugárzó, 425 W, LED kijelző, Beépített WiFi, Falra szerelhető vékony design, IPX2 Vízálló, festhető felület, 24 órás időzítő, Túlmelegedés elleni védelem, IP24 védettség, Távirányító, Fehér
Termékinformációk:
•425 W teljesítmény
•LED kijelző
•WI-FI kapcsolat
•Falra szerelhető vékony design
•Vízálló, festhető felület
Garancia: 24 hónap!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 65 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 5.3 cm |
| Szélesség | 63 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 425 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Kerámia hősugárzó |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Teljesítmény | 425 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Orion OCH-07 WIFI kerámia panel hősugárzó, 425 W, LED kijelző, Beépített WiFi, Falra szerelhető vékony design, IPX2 Vízálló, festhető felület, 24 órás időzítő, Túlmelegedés elleni védelem, IP24 védettség, Távirányító, Fehér
Termékinformációk:
•425 W teljesítmény
•LED kijelző
•WI-FI kapcsolat
•Falra szerelhető vékony design
•Vízálló, festhető felület
Garancia: 24 hónap!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 65 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 5.3 cm |
| Szélesség | 63 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 425 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Kerámia hősugárzó |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Teljesítmény | 425 W |
