Leírás
DeLonghi TRRS1120 9 tagú elektromos olajradiátor, 2000W, Hőfokszabályozó, 3 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Szürke
Termékinformációk:
- Maximális fűtési teljesítmény: 1000-2500 W
- 3 teljesítmény beállítás
- A hagyományos modelleknél 35%-kal nagyobb, szabadalmaztatott készülék a jobb és egyenletesebb hőelosztásért. A valódi energia a nagyobb hatékonyság érdekében.
- Szobatermosztát a kívánt hőmérséklet beállításához és automatikus fenntartásához.
- Biztonsági termosztát
- Fagyálló funkció
- Elülső fogantyú
- Előre szerelt görgők
- Vezeték tárolása
Garancia: 24 hónap DeLonghi szervizben!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Magasság | 65 cm |
| Márka | Delonghi |
| Mélység | 55.2 cm |
| Szélesség | 16 cm |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 10 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Igen |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Szélesség (max.) | 160 mm |
| Magasság (max.) | 650 mm |
| Mélység (max.) | 552 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
DeLonghi TRRS1120 9 tagú elektromos olajradiátor, 2000W, Hőfokszabályozó, 3 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Szürke
Termékinformációk:
- Maximális fűtési teljesítmény: 1000-2500 W
- 3 teljesítmény beállítás
- A hagyományos modelleknél 35%-kal nagyobb, szabadalmaztatott készülék a jobb és egyenletesebb hőelosztásért. A valódi energia a nagyobb hatékonyság érdekében.
- Szobatermosztát a kívánt hőmérséklet beállításához és automatikus fenntartásához.
- Biztonsági termosztát
- Fagyálló funkció
- Elülső fogantyú
- Előre szerelt görgők
- Vezeték tárolása
Garancia: 24 hónap DeLonghi szervizben!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Magasság | 65 cm |
| Márka | Delonghi |
| Mélység | 55.2 cm |
| Szélesség | 16 cm |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 10 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Igen |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Szélesség (max.) | 160 mm |
| Magasság (max.) | 650 mm |
| Mélység (max.) | 552 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
