Leírás
TOO OFR-9-2000-121 9 tagú elektromos olajradiátor, 2000W, Hőfokszabályozó, 2 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Szürke
A TOO Hot! OFR-9-2000-121 egy biztonságos és könnyen kezelhető 9 tagú elektromos olajradiátor. Gyors felmelegedést követően sokáig tárolja a hőt, így leállítás után is hosszasan meleg marad a helyiségben. Termosztátjával egyszerűen beállítható a kívánt hőmérséklet. A maximális biztonság érdekében túlmelegedés elleni védelemmel van felszerelve, illetve a készülék automatikusan kikapcsol, ha vízszintes helyzetbe kerül.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 2000W
- 9 tagú
- 2 fűtési fokozat
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Felbillenés esetén kikapcsol
- Kábel tároló
- Szín: szürke
- 220V / 50Hz
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 55 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 10 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 380 mm |
| Magasság (max.) | 550 mm |
| Mélység (max.) | 280 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO OFR-9-2000-121 9 tagú elektromos olajradiátor, 2000W, Hőfokszabályozó, 2 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Szürke
A TOO Hot! OFR-9-2000-121 egy biztonságos és könnyen kezelhető 9 tagú elektromos olajradiátor. Gyors felmelegedést követően sokáig tárolja a hőt, így leállítás után is hosszasan meleg marad a helyiségben. Termosztátjával egyszerűen beállítható a kívánt hőmérséklet. A maximális biztonság érdekében túlmelegedés elleni védelemmel van felszerelve, illetve a készülék automatikusan kikapcsol, ha vízszintes helyzetbe kerül.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 2000W
- 9 tagú
- 2 fűtési fokozat
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Felbillenés esetén kikapcsol
- Kábel tároló
- Szín: szürke
- 220V / 50Hz
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 55 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 10 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 380 mm |
| Magasság (max.) | 550 mm |
| Mélység (max.) | 280 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
