Leírás
Termék típus: kombinált tűzhely
Elhelyezkedés: Szabadonálló
Főzőzónák száma: 4
Szín: fehér
Kétrétegű üveg sütőajtó kivehető belső üveggel: Igen
Fém fedőlap: Igen
Állítható lábak: Igen
Tartozékok: 1 tálca + 1 rács a sütőben
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Nem |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Nem |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Dimarson |
| Mélység | 50 cm |
| Öntisztítás | Nincs |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 42 kg |
| Tűzhely tető | Fém |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| Termék típus | kombinált tűzhely |
| Elhelyezkedés | Szabadonálló |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szín | fekete |
| Kétrétegű üveg sütőajtó kivehető belső üveggel | Igen |
| Fém fedőlap | Igen |
| Állítható lábak | Igen |
| Tartozékok | 1 tálca + 1 rács a sütőben |
| Szélesség (max.) | 50 cm |
| Magasság (max.) | 85 cm |
| Mélység (max.) | 50 cm |
| Tömeg | 42 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék típus: kombinált tűzhely
Elhelyezkedés: Szabadonálló
Főzőzónák száma: 4
Szín: fehér
Kétrétegű üveg sütőajtó kivehető belső üveggel: Igen
Fém fedőlap: Igen
Állítható lábak: Igen
Tartozékok: 1 tálca + 1 rács a sütőben
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Nem |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Nem |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Dimarson |
| Mélység | 50 cm |
| Öntisztítás | Nincs |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 42 kg |
| Tűzhely tető | Fém |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| Termék típus | kombinált tűzhely |
| Elhelyezkedés | Szabadonálló |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szín | fekete |
| Kétrétegű üveg sütőajtó kivehető belső üveggel | Igen |
| Fém fedőlap | Igen |
| Állítható lábak | Igen |
| Tartozékok | 1 tálca + 1 rács a sütőben |
| Szélesség (max.) | 50 cm |
| Magasság (max.) | 85 cm |
| Mélység (max.) | 50 cm |
| Tömeg | 42 kg |
