Leírás
-
LEÍRÁS:
Típus / Elhelyezés:- Kombinált tűzhely
- Szabadonálló
- Energiaosztály: A
- Főzőzóna 4
- Sütővilágítás: Igen
- Edénytartó rekesz: Van
- Grill funkció: Van
- Sütési funkció:
- Alsó + Felső sütés + Légkeverés
- Gyors előmelegítés
- Infragrill
- Alsó + Felső sütés
- Pizza
- FrozenBake
- Kiolvasztás
- Ventilátor: Van
-
-
Szélesség (max.): 50 cm
-
Magasság (max.): 85 cm
-
Mélység (max.): 59.4 c
-
Szín: Fehér-Fekete
-
Csomag tartalma
-
- 1 db zománcozott lapos sütőtálca
- 1 db zománcozott mély sütőtálca
- Sütőrács
-
Egyéb
- HomeMade Plus
- AquaClean
- Dupla üveg sütőajtó
- Elektromos sütő és gáz főzőlap
- Hidrolitikus tisztítás
- IconLED kijelző
- SilverMatte könnyen tisztítható zománc
- Teleszkópos sütősín
- Elektromos szikragyújtás
- Zománcozott edénytartó rács
- Bruttó tömeg. 42 kg.
- Nettó tömeg. 38.9 kg
-
-
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Üvegvédelmi rendszer |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 59.4 cm |
| Öntisztítás | Hidrolitikus |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Van |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 42 kg |
| Tűzhely tető | Fém |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
-
LEÍRÁS:
Típus / Elhelyezés:- Kombinált tűzhely
- Szabadonálló
- Energiaosztály: A
- Főzőzóna 4
- Sütővilágítás: Igen
- Edénytartó rekesz: Van
- Grill funkció: Van
- Sütési funkció:
- Alsó + Felső sütés + Légkeverés
- Gyors előmelegítés
- Infragrill
- Alsó + Felső sütés
- Pizza
- FrozenBake
- Kiolvasztás
- Ventilátor: Van
-
-
Szélesség (max.): 50 cm
-
Magasság (max.): 85 cm
-
Mélység (max.): 59.4 c
-
Szín: Fehér-Fekete
-
Csomag tartalma
-
- 1 db zománcozott lapos sütőtálca
- 1 db zománcozott mély sütőtálca
- Sütőrács
-
Egyéb
- HomeMade Plus
- AquaClean
- Dupla üveg sütőajtó
- Elektromos sütő és gáz főzőlap
- Hidrolitikus tisztítás
- IconLED kijelző
- SilverMatte könnyen tisztítható zománc
- Teleszkópos sütősín
- Elektromos szikragyújtás
- Zománcozott edénytartó rács
- Bruttó tömeg. 42 kg.
- Nettó tömeg. 38.9 kg
-
-
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Üvegvédelmi rendszer |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 59.4 cm |
| Öntisztítás | Hidrolitikus |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Van |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 42 kg |
| Tűzhely tető | Fém |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
Hasonló termékek
Novacook F6B40EF W kombinált tűzhely, 4 égőfej, 66 L, Grill, Nyárs, Légkeverés, fehér
Cikkszám: NOVF6B40EFW
126.990 Ft
Gyártó: Novacook
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Novacook F6B40EF INX kombinált tűzhely, 4 égőfej, 66 L, Grill, Nyárs, Légkeverés, Inox
Cikkszám: NOVF6B40EFINX
130.990 Ft
Gyártó: Novacook
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Dimarson DM-TE 5540W kombinált tűzhely, 4 főzőzóna, fehér
Cikkszám: DIMDMTE5540W
134.990 Ft
Gyártó: Dimarson
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 5020 Hőlégkeveréses Kombinált tűzhely, Elektromos teljesítmény 1800W, A energiaosztály, INOX
Cikkszám: HAUHM5020
120.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 5025 Hőlégkeveréses kombinált tűzhely, A energiosztály, 1800 W, Matt fekete színű
Cikkszám: HAUHM5025
119.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Dimarson DM-TE-5540 kombinált tűzhely, 4 főzőzóna, fekete
Cikkszám: DIMDMTE5540
140.990 Ft
Gyártó: Dimarson
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Novacook F6B40EF R kombinált tűzhely, 4 égőfej, 66 L, Grill, Nyárs, Légkeverés, meggypiros
Cikkszám: NOVF6B40EFR
149.790 Ft
Gyártó: Novacook
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 5016 kombinált tűzhely légkeveréssel, 58L, 1800W, fehér színű
Cikkszám: HAUHM5016
104.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
