Leírás
Érzékeny és könnyen kezelhető gáztűzhely. Készítsen ízletes ételeket a gáztűzhelyünkkel. A gázzal való főzés érzékeny, egyszerű és könnyen szabályozható folyamat. Megkönnyíti a mártások forralását vagy a steakek sütését. Így Ön magabiztosan főzhet, és élvezheti a gáz erejét.
Szikragyújtás. Sütés. Felszolgálás. Gyors ételkészítés gázzal.
A szabadon álló tűzhely gázégőjével gyors eredményre számíthat. Hője erős és könnyen szabályozható. Így a fazekak, lábasok és serpenyők azonnal használatra kész hőmérsékletűre melegszenek. Mivel Önnek kevesebbet kell várnia, több figyelmet fordíthat a megfelelő zamatok elővarázslására.
Finom eredmények sütőnkkel és grillsütőnkkel Élvezze a rugalmas főzést elektromos grillsütővel ellátott gázsütőnkkel. Olyan ételek elkészítését teszi lehetővé, amelyek egy egyszerű gázsütőben nem lennének megvalósíthatók. Engedje szabadjára kreativitását, és készítsen aranyszínű sülteket, ropogós lasagnékat és omlós feltéteket a sütőnkben.
Fekete zománc - tartós és könnyen tisztítható A fekete zománc erős, tartós és könnyen tisztítható. Ezért használjuk mi is sütőinkben. Egy zománc bevonatú sütőben nagyon kényelmes a sütés.
Üvegajtó, amelyet gyerekjáték tisztán tartani A sütő ajtajának üvegét egyszerű tisztítani. Az ajtót és az üveglapokat könnyedén eltávolíthatja, és villámgyorsan megtisztíthatja.
- Fekete zománc - tartós és könnyen tisztítható kialakítás
- Időzíthető sütő
- Automatikus szikragyújtás
- 4 gázégő, gáz sütő
- Sütőfunkciók: alsó sütés, grill
- Hátsó gőz-kivezetés
- Szikragyújtás a sütőben - külön gombbal
- Elektronikai funkciók: hangjelzés, percszámláló
- Edénytartó fiók
- Tartozékok: 2 fekete zománcozott sütőtálca
- Sütőrácsok: 1 krómozott grillrács
- Hőfokszabályzós
- "A" energiaosztály
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus szikragyújtás | Kétkezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Nem |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 250 ℃ |
| Mélység | 60 cm |
| Öntisztítás | Nincs |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 2100 W |
| Tömeg | 37 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Termék típus | Gáztűzhely |
| Elhelyezés | Szabadonálló |
| Energiaosztály | A |
| Főzőlap típusa | gáz főzőlap |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Bal első főzőzóna | 3000W/102mm |
| Bal hátsó főzőzóna | 1030W/55mm |
| Jobb első főzőzóna | 2000W/71mm |
| Jobb hátsó főzőzóna | közepes égőfej, 2000W/71mm |
| Sütő típusa | gáz |
| Sütőfunkciók | alsó sütés, grill |
| Sütő max. teljesítményfelvétele (W) | 2100 |
| Nettó űrtartalom | 55 L |
| Hőfokszabályzó | igen |
| Hátsó gőz-kivezetés | Igen |
| Szikragyújtás a sütőben | Igen |
| Hőmérséklet tartomány | 50°C - 250°C |
| Szín | fehér |
| Grill | Hagyományos, kivehető |
| Sütőajtó | 2 rétegű ajtó |
| Kezelőfelület | Elöl, Normál gombok |
| Elektronikai funkciók | hangjelzés, percszámláló |
| Rácsozat a sütőben | Préselt oldalfal |
| Tartozékok | 2 fekete zománcozott sütőtálca |
| Sütőrácsok | 1 krómozlott grillrács |
| Edénytartó fiók | Igen |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) | 37 |
| Magasság (mm) | 855 |
| Szélesség (mm) | 500 |
| Mélység (mm) | 600 |
| Kábelhossz (m) | 1.5 |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Érzékeny és könnyen kezelhető gáztűzhely. Készítsen ízletes ételeket a gáztűzhelyünkkel. A gázzal való főzés érzékeny, egyszerű és könnyen szabályozható folyamat. Megkönnyíti a mártások forralását vagy a steakek sütését. Így Ön magabiztosan főzhet, és élvezheti a gáz erejét.
Szikragyújtás. Sütés. Felszolgálás. Gyors ételkészítés gázzal.
A szabadon álló tűzhely gázégőjével gyors eredményre számíthat. Hője erős és könnyen szabályozható. Így a fazekak, lábasok és serpenyők azonnal használatra kész hőmérsékletűre melegszenek. Mivel Önnek kevesebbet kell várnia, több figyelmet fordíthat a megfelelő zamatok elővarázslására.
Finom eredmények sütőnkkel és grillsütőnkkel Élvezze a rugalmas főzést elektromos grillsütővel ellátott gázsütőnkkel. Olyan ételek elkészítését teszi lehetővé, amelyek egy egyszerű gázsütőben nem lennének megvalósíthatók. Engedje szabadjára kreativitását, és készítsen aranyszínű sülteket, ropogós lasagnékat és omlós feltéteket a sütőnkben.
Fekete zománc - tartós és könnyen tisztítható A fekete zománc erős, tartós és könnyen tisztítható. Ezért használjuk mi is sütőinkben. Egy zománc bevonatú sütőben nagyon kényelmes a sütés.
Üvegajtó, amelyet gyerekjáték tisztán tartani A sütő ajtajának üvegét egyszerű tisztítani. Az ajtót és az üveglapokat könnyedén eltávolíthatja, és villámgyorsan megtisztíthatja.
- Fekete zománc - tartós és könnyen tisztítható kialakítás
- Időzíthető sütő
- Automatikus szikragyújtás
- 4 gázégő, gáz sütő
- Sütőfunkciók: alsó sütés, grill
- Hátsó gőz-kivezetés
- Szikragyújtás a sütőben - külön gombbal
- Elektronikai funkciók: hangjelzés, percszámláló
- Edénytartó fiók
- Tartozékok: 2 fekete zománcozott sütőtálca
- Sütőrácsok: 1 krómozott grillrács
- Hőfokszabályzós
- "A" energiaosztály
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus szikragyújtás | Kétkezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Nem |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 250 ℃ |
| Mélység | 60 cm |
| Öntisztítás | Nincs |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 2100 W |
| Tömeg | 37 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Termék típus | Gáztűzhely |
| Elhelyezés | Szabadonálló |
| Energiaosztály | A |
| Főzőlap típusa | gáz főzőlap |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Bal első főzőzóna | 3000W/102mm |
| Bal hátsó főzőzóna | 1030W/55mm |
| Jobb első főzőzóna | 2000W/71mm |
| Jobb hátsó főzőzóna | közepes égőfej, 2000W/71mm |
| Sütő típusa | gáz |
| Sütőfunkciók | alsó sütés, grill |
| Sütő max. teljesítményfelvétele (W) | 2100 |
| Nettó űrtartalom | 55 L |
| Hőfokszabályzó | igen |
| Hátsó gőz-kivezetés | Igen |
| Szikragyújtás a sütőben | Igen |
| Hőmérséklet tartomány | 50°C - 250°C |
| Szín | fehér |
| Grill | Hagyományos, kivehető |
| Sütőajtó | 2 rétegű ajtó |
| Kezelőfelület | Elöl, Normál gombok |
| Elektronikai funkciók | hangjelzés, percszámláló |
| Rácsozat a sütőben | Préselt oldalfal |
| Tartozékok | 2 fekete zománcozott sütőtálca |
| Sütőrácsok | 1 krómozlott grillrács |
| Edénytartó fiók | Igen |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) | 37 |
| Magasság (mm) | 855 |
| Szélesség (mm) | 500 |
| Mélység (mm) | 600 |
| Kábelhossz (m) | 1.5 |
