Leírás
• égésbiztosító
• alsó-felső külön kapcsolható gázrózsa a sütőben (A sütőben alsó vagy felső szabadon válaszható sütési lehetőség, ami azt jelenti, hogy egy alsó és egy felső gázégő is található a sütőben amelyek közül vagy az egyiket vagy a másikat választhatjuk.
• sütőtér hőfokmérő az üvegajtóba integrálva a gyors leolvasás érdekében
• szikragyújtás minden égőfejnél és a sütőtérben
• sütőtér világítás
• beépített hőmérő a sütőajtóban
• zománcozott égők
• erősített tepsitartó ajtó visszahúzó rugóval
• dupla üvegű sütőajtó
• üvegtető
• állítható lábak
• PB gáz fúvóka szett
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Nem |
| Magasság | 87 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Novacook |
| Mélység | 55 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Piros-Fekete |
| Tömeg | 41 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Tűzhely tető | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Termék Típus | Gáztűzhely |
| Elhelyezés | Szabadonálló |
| Energiaosztály | A |
| Főzőzóna | 4 db |
| Sütővilágítás | Igen |
| Megvilágított sütőtér | Igen |
| Gombnyomásos automata szikragyújtás | Igen |
| Tartozékként sütőtepsi és sütőrács | Igen |
| Dupla hővédő üvegezésű sütőajtó | Igen |
| Dekoratív füstszinű üvegtető | Igen |
| 4 biztonsági gázégőfej | Igen |
| Széles inox erősített tepsitartó ajtó | Igen |
| Merevített oldallapok | Igen |
| PB gázpalack használatához tartalék fúvókaszett | Igen |
| CE megfelelőségi nyilatkozat | Igen |
| Teljes kőrű magyar nyelvü kezelési leírás | Igen |
| 1 év teljeskörű garancia | Igen |
| Állíthat lábak a szintezéshez | Igen |
| Tepsi mélysége | 40 cm |
| Tepsi szélessége | 39,5 cm |
| Szélesség (max.) | 50 cm |
| Magasság (max.) | 87 cm |
| Mélység (max.) | 55 cm |
| Tömeg | 41 kg |
| Alap szín | Piros |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
• égésbiztosító
• alsó-felső külön kapcsolható gázrózsa a sütőben (A sütőben alsó vagy felső szabadon válaszható sütési lehetőség, ami azt jelenti, hogy egy alsó és egy felső gázégő is található a sütőben amelyek közül vagy az egyiket vagy a másikat választhatjuk.
• sütőtér hőfokmérő az üvegajtóba integrálva a gyors leolvasás érdekében
• szikragyújtás minden égőfejnél és a sütőtérben
• sütőtér világítás
• beépített hőmérő a sütőajtóban
• zománcozott égők
• erősített tepsitartó ajtó visszahúzó rugóval
• dupla üvegű sütőajtó
• üvegtető
• állítható lábak
• PB gáz fúvóka szett
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Gőzprogram | Nem |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Nem |
| Magasság | 87 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Novacook |
| Mélység | 55 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Piros-Fekete |
| Tömeg | 41 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Tűzhely tető | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Termék Típus | Gáztűzhely |
| Elhelyezés | Szabadonálló |
| Energiaosztály | A |
| Főzőzóna | 4 db |
| Sütővilágítás | Igen |
| Megvilágított sütőtér | Igen |
| Gombnyomásos automata szikragyújtás | Igen |
| Tartozékként sütőtepsi és sütőrács | Igen |
| Dupla hővédő üvegezésű sütőajtó | Igen |
| Dekoratív füstszinű üvegtető | Igen |
| 4 biztonsági gázégőfej | Igen |
| Széles inox erősített tepsitartó ajtó | Igen |
| Merevített oldallapok | Igen |
| PB gázpalack használatához tartalék fúvókaszett | Igen |
| CE megfelelőségi nyilatkozat | Igen |
| Teljes kőrű magyar nyelvü kezelési leírás | Igen |
| 1 év teljeskörű garancia | Igen |
| Állíthat lábak a szintezéshez | Igen |
| Tepsi mélysége | 40 cm |
| Tepsi szélessége | 39,5 cm |
| Szélesség (max.) | 50 cm |
| Magasság (max.) | 87 cm |
| Mélység (max.) | 55 cm |
| Tömeg | 41 kg |
| Alap szín | Piros |
