Leírás
Gaba 7 kg-os szabadonálló mosógép
Magyarnyelvű kezelőpanel
Energia osztály: A
Fordulatszám: 1200 rpm
15 program
Vízfogyasztás: 45 L (Eco program alapján)
Centrifugálási hatékonyság: B osztály
Zajszínt mosás/centrifuga: 62/76 dB
Dob tisztítás
Méretek: 85 x 60 x 50 cm (magas x széles x mély)
Súly: 57 / 60 kg
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 28 perc |
| Energiafogyasztás/100 mosás | 45 kW |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | GABA |
| Betöltés típusa | Elöltöltős |
| Mélység | 50 cm |
| Mosás zajszint | 62 dB |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fehér |
| Töltet kapacitás | 7 kg |
| Tömeg | 57 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Gaba 7 kg-os szabadonálló mosógép
Magyarnyelvű kezelőpanel
Energia osztály: A
Fordulatszám: 1200 rpm
15 program
Vízfogyasztás: 45 L (Eco program alapján)
Centrifugálási hatékonyság: B osztály
Zajszínt mosás/centrifuga: 62/76 dB
Dob tisztítás
Méretek: 85 x 60 x 50 cm (magas x széles x mély)
Súly: 57 / 60 kg
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 28 perc |
| Energiafogyasztás/100 mosás | 45 kW |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | GABA |
| Betöltés típusa | Elöltöltős |
| Mélység | 50 cm |
| Mosás zajszint | 62 dB |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fehér |
| Töltet kapacitás | 7 kg |
| Tömeg | 57 kg |
