Leírás
LEÍRÁS:
Típus: mosógép
• Energia felhasználási osztály: E
• Mosási hatékonysági osztály: C
• Centrifuga max. fordulatszáma: 1000 f/perc
• Centrifuga zajszínt: 74 dB
• Töltési kapacitás: max. 6kg
• 16 mosási program
• Víz felhasználás: 43 liter
• Túlfolyás elleni védelem
• Terheléskiegyenlítési rendszer
• Magyar menü
• Gyerekzár
• Energia felhasználás: 73 kWh
• Névleges feszültség: 230V / 50Hz
• Névleges teljesítmény: 2000W
• Állítható lábazat: 4db
• Készülék mérete (szél x mély x mag): 600 x 440 x 850mm
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Centrifuga zajszint | 74 dB |
| Centrifugálási sebesség | 1000 fordulat/perc (rpm) |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Betöltés típusa | Elöltöltős |
| Mélység | 44 cm |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fehér |
| Töltet kapacitás | 6 kg |
| Tömeg | 55 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Típus: mosógép
• Energia felhasználási osztály: E
• Mosási hatékonysági osztály: C
• Centrifuga max. fordulatszáma: 1000 f/perc
• Centrifuga zajszínt: 74 dB
• Töltési kapacitás: max. 6kg
• 16 mosási program
• Víz felhasználás: 43 liter
• Túlfolyás elleni védelem
• Terheléskiegyenlítési rendszer
• Magyar menü
• Gyerekzár
• Energia felhasználás: 73 kWh
• Névleges feszültség: 230V / 50Hz
• Névleges teljesítmény: 2000W
• Állítható lábazat: 4db
• Készülék mérete (szél x mély x mag): 600 x 440 x 850mm
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Centrifuga zajszint | 74 dB |
| Centrifugálási sebesség | 1000 fordulat/perc (rpm) |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Betöltés típusa | Elöltöltős |
| Mélység | 44 cm |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fehér |
| Töltet kapacitás | 6 kg |
| Tömeg | 55 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
