Leírás
Leírás:
Teljesítmény 100W
Vágásszélesség 1-15mm
Solingen márkájú penge
17cm penge átmérő
Pillanat működés gomb
aluminium palást,
csúszásmentes gumitalpak
mosogatógépben mosható egységek
Adatok
-
Alapadatok
-
Ház anyaga
- Alumínium
-
Kimeneti teljesítmény
- 100 W
-
Késátmérő
- 17 cm
-
Szeletvastagság
- 15 mm
-
-
Technikai paraméterek
-
Nettó súly
- 2,5 kg
-
Szélesség (max.)
- 36 cm
-
Magasság (max.)
- 23 cm
-
Mélység (max.)
- 26 cm
-
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 23 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 26 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Szélesség | 36 cm |
| Szín | Ezüst |
| Teljesítmény | 100 W |
| Tömeg | 3 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
Teljesítmény 100W
Vágásszélesség 1-15mm
Solingen márkájú penge
17cm penge átmérő
Pillanat működés gomb
aluminium palást,
csúszásmentes gumitalpak
mosogatógépben mosható egységek
Adatok
-
Alapadatok
-
Ház anyaga
- Alumínium
-
Kimeneti teljesítmény
- 100 W
-
Késátmérő
- 17 cm
-
Szeletvastagság
- 15 mm
-
-
Technikai paraméterek
-
Nettó súly
- 2,5 kg
-
Szélesség (max.)
- 36 cm
-
Magasság (max.)
- 23 cm
-
Mélység (max.)
- 26 cm
-
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 23 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 26 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Szélesség | 36 cm |
| Szín | Ezüst |
| Teljesítmény | 100 W |
| Tömeg | 3 kg |
