Leírás
LEÍRÁS:
A Sencor SFS 1000WH szeletelő rozsdamentes acél vágókoronggal rendelkezik, amely egyszerű szeletelést tesz lehetővé, emellett levehető és cserélhető. Kiválaszthatod a kívánt vastagságot (1-15 mm), ujjvédővel és gyerekzárral ellátott részei pedig megakadályozzák a kellemetlen sérüléseket. Kivehető tálcával rendelkezik, így a kész szeleteket könnyedén összegyűjtheted. A gép alját csúszásgátlóval szerelték fel, hogy szeletelés közben is egyhelyben maradjon.
Praktikus, egyben biztonságos segítség
A szeletelő egy kivehető adagoló kocsival lett felszerelve, mely mindkét végpontban ütközővel lett kiegészítve. A csomagban található tüskés élelmiszer nyomólap az élelmiszerek biztonságos, elmozdulás elleni rögzítését hivatott szolgálni. Természetesen a nagyobb méretű élelmiszerek szeletelése esetén a nyomólap könnyen levehető.
Biztonság mindenekelőtt
Különféle speciális zárszerkezetek kerültek beépítésre, hogy véletlenül se érjen semmilyen baleset. A csomag tartalmaz egy speciális ujjvédőt is, ezzel is hozzájárulva a biztonságos működéshez. A csúszásmentes lábak kellő stabilitást biztosítanak, még a legmagasabb fordulatszámon is. Nem utolsó sorban a készülék túlmelegedés elleni védelem lett ellátva.
Műszaki paraméterek
| Max. szelet szélesség | 15 mm |
| Ujj védelem | Igen |
| Impulzus működés | Igen |
| Anyag | Műanyag |
| Sebességszabályozás | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Teljesítmény (W) | 100 W |
| Magasság (cm) | 20,6 cm |
| Szélesség (cm) | 33,9 cm |
| Mélység (cm) | 24,6 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 2 kg |
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 21 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 25 cm |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szélesség | 34 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 100 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A Sencor SFS 1000WH szeletelő rozsdamentes acél vágókoronggal rendelkezik, amely egyszerű szeletelést tesz lehetővé, emellett levehető és cserélhető. Kiválaszthatod a kívánt vastagságot (1-15 mm), ujjvédővel és gyerekzárral ellátott részei pedig megakadályozzák a kellemetlen sérüléseket. Kivehető tálcával rendelkezik, így a kész szeleteket könnyedén összegyűjtheted. A gép alját csúszásgátlóval szerelték fel, hogy szeletelés közben is egyhelyben maradjon.
Praktikus, egyben biztonságos segítség
A szeletelő egy kivehető adagoló kocsival lett felszerelve, mely mindkét végpontban ütközővel lett kiegészítve. A csomagban található tüskés élelmiszer nyomólap az élelmiszerek biztonságos, elmozdulás elleni rögzítését hivatott szolgálni. Természetesen a nagyobb méretű élelmiszerek szeletelése esetén a nyomólap könnyen levehető.
Biztonság mindenekelőtt
Különféle speciális zárszerkezetek kerültek beépítésre, hogy véletlenül se érjen semmilyen baleset. A csomag tartalmaz egy speciális ujjvédőt is, ezzel is hozzájárulva a biztonságos működéshez. A csúszásmentes lábak kellő stabilitást biztosítanak, még a legmagasabb fordulatszámon is. Nem utolsó sorban a készülék túlmelegedés elleni védelem lett ellátva.
Műszaki paraméterek
| Max. szelet szélesség | 15 mm |
| Ujj védelem | Igen |
| Impulzus működés | Igen |
| Anyag | Műanyag |
| Sebességszabályozás | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Teljesítmény (W) | 100 W |
| Magasság (cm) | 20,6 cm |
| Szélesség (cm) | 33,9 cm |
| Mélység (cm) | 24,6 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 2 kg |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 21 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 25 cm |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szélesség | 34 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 100 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
