Leírás
Műszaki adatok:
- Modell: HV-E58P
- A kürt átmérője: 10 mm
- Érzékenység: 85db±3dB
- Ellenállás: 16Ω±15%
- Frekvencia megfelelés: 20Hz - 20KHZ
- Dugó: 3,5 mm
- Kábel: kb 1,2 m
Paraméterek
| Audio érzékenység | 85 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangszórók átmérője | 9 mm |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 16 Ω |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Márka | Havit |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.1 kg |
| Modell | HV-E58P |
| A kürt átmérője | 10 mm |
| Érzékenység | 85db±3dB |
| Ellenállás | 16Ω±15% |
| Frekvencia megfelelés | 20Hz - 20KHZ |
| Dugó | 3,5 mm |
| Kábel | kb 1,2 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Műszaki adatok:
- Modell: HV-E58P
- A kürt átmérője: 10 mm
- Érzékenység: 85db±3dB
- Ellenállás: 16Ω±15%
- Frekvencia megfelelés: 20Hz - 20KHZ
- Dugó: 3,5 mm
- Kábel: kb 1,2 m
| Audio érzékenység | 85 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangszórók átmérője | 9 mm |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 16 Ω |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Márka | Havit |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.1 kg |
| Modell | HV-E58P |
| A kürt átmérője | 10 mm |
| Érzékenység | 85db±3dB |
| Ellenállás | 16Ω±15% |
| Frekvencia megfelelés | 20Hz - 20KHZ |
| Dugó | 3,5 mm |
| Kábel | kb 1,2 m |
Hasonló termékek
Havit HV-L675 fülhallgató, fekete-ezüst
Cikkszám: HAVHVL675
2.490 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-H991BT vezeték nélküli fülhallgató mikrofonnal, fekete
Cikkszám: HAVHVH991BT
7.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Haylou T17 True Wireless Bluetooth sport fülhallgató, Bluetooth 5.0, IPX7, Zajszűrővel ellátott mikrofon, Vízálló, Sportoláshoz kiváló Fekete - BONTOTT CSOMAGOLÁS, LEÉRTÉKELT ÁRU!
Cikkszám: HAYLOUT17
12.990 Ft
Gyártó: Haylou
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-I93 vezeték nélküli fülhallgató, fekete
Cikkszám: HAVHVI93
12.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-G1 Bluetooth vezeték nélküli fülhallgató, fekete
Cikkszám: HAVHVG1
14.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-I96 vezeték nélküli fülhallgató, fekete
Cikkszám: HAVHVI96
15.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
