Leírás
|
A Havit I93 okos fejhallgató akkor is üzemképes, ha kocogás vagy kerékpározás közben esőbe keveredik. Az IPX5 védelemnek köszönhetően a fejhallgató nedves környezetben is ellenáll. A teljes töltés csak 1,5 órát vesz igénybe, ezt követően akár 18 órán keresztül folyamatosan használhatja őket A sok praktikus funkció mellett a Havit I93 fejhallgató is csodálatos. Minimalista kialakításuk van, amely megfelel minden sportoló ízlésének, de annak a felhasználónak is, aki mindennapi használatra keresi a Bluetooth fejhallgatót. Specifikációk:
|
Paraméterek
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Beszéd idő | 5 óra |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V5.0 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 100-4000 |
| Funkciók | Cseppálló |
| Hangszórók átmérője | 6 mm |
| Hatótáv | 10 m |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Jelátvitel | Vezeték nélküli |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Készenléti idő | 180 óra |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 16 Ω |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Különleges jellemzők | Siri támogatás |
| Márka | Havit |
| Működési idő | 240 perc |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 90 perc |
| Tömeg | 0.1 kg |
| True Wireless | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
|
A Havit I93 okos fejhallgató akkor is üzemképes, ha kocogás vagy kerékpározás közben esőbe keveredik. Az IPX5 védelemnek köszönhetően a fejhallgató nedves környezetben is ellenáll. A teljes töltés csak 1,5 órát vesz igénybe, ezt követően akár 18 órán keresztül folyamatosan használhatja őket A sok praktikus funkció mellett a Havit I93 fejhallgató is csodálatos. Minimalista kialakításuk van, amely megfelel minden sportoló ízlésének, de annak a felhasználónak is, aki mindennapi használatra keresi a Bluetooth fejhallgatót. Specifikációk:
|
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Beszéd idő | 5 óra |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V5.0 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 100-4000 |
| Funkciók | Cseppálló |
| Hangszórók átmérője | 6 mm |
| Hatótáv | 10 m |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Jelátvitel | Vezeték nélküli |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Készenléti idő | 180 óra |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 16 Ω |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Különleges jellemzők | Siri támogatás |
| Márka | Havit |
| Működési idő | 240 perc |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 90 perc |
| Tömeg | 0.1 kg |
| True Wireless | Igen |
