Leírás
Havit sztereó fejhallgató mikrofonnal HV-H2105D
Nagy fülkagylója van, amely teljesen lefedi a fülét a külső zajoktól és hangoktól.
A kiváló hangminőség és a fülpárnák javítják a viselés kényelmét.
A beépített mikrofon a sztereó audió lejátszáshoz lett tervezve.
Számítógéphez, laptophoz, TV-hez, MP3-lejátszóhoz és egyéb eszközökhöz csatlakoztatva, szabványos audió csatlakozóval 3,5 mm.
A fülhallgatóba beépített mikrofonnak köszönhetően nincs szükség külön mikrofon megvásárlására.
Jellemzők:
- Divatos megjelenés és kényelmes viselet.
- Mikrofonos fejhallgató ergonomikus kialakítású, kitűnő hangminőséget és széles frekvenciájú 3,5 mm-es csatlakozót tartalmaz, amely minden típusú szabványos mobiltelefon-porthoz illeszkedik.
Paraméterek
| Audio érzékenység | 102 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hordhatósági változatok | Fejhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Kivitel | Fület teljesen befedő (Over-Ear) |
| Márka | Havit |
| Mikrofon frekvencia | 20 - 20.000 Hz |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.2 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Havit sztereó fejhallgató mikrofonnal HV-H2105D
Nagy fülkagylója van, amely teljesen lefedi a fülét a külső zajoktól és hangoktól.
A kiváló hangminőség és a fülpárnák javítják a viselés kényelmét.
A beépített mikrofon a sztereó audió lejátszáshoz lett tervezve.
Számítógéphez, laptophoz, TV-hez, MP3-lejátszóhoz és egyéb eszközökhöz csatlakoztatva, szabványos audió csatlakozóval 3,5 mm.
A fülhallgatóba beépített mikrofonnak köszönhetően nincs szükség külön mikrofon megvásárlására.
Jellemzők:
- Divatos megjelenés és kényelmes viselet.
- Mikrofonos fejhallgató ergonomikus kialakítású, kitűnő hangminőséget és széles frekvenciájú 3,5 mm-es csatlakozót tartalmaz, amely minden típusú szabványos mobiltelefon-porthoz illeszkedik.
| Audio érzékenység | 102 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hordhatósági változatok | Fejhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Kivitel | Fület teljesen befedő (Over-Ear) |
| Márka | Havit |
| Mikrofon frekvencia | 20 - 20.000 Hz |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.2 kg |
