Leírás
Legyen Öné ez a kiváló minőségű sztereó fejhallgató mivel kényelmesen és fantasztikus minőségben szólaltathatja meg kedvenc dalait. A bőr hatású párnázott szivacs még inkább komfortossá teszi a zenehallgatást. A jack csatlakozó miatt bármilyent típusú telefonhoz csatlakoztatható, és a kábelen található mikrofonnal akár telefonálásra, illetve konferenciabeszélgetésekre is használható.
Tulajdonságok:
Hangszóró mérete: 40mm
Érzékenység: 110 dB
Impedancia: 32 Ohm
Frekvencia tartomány: 20 - 20.000 Hz
Kábelhossz: 1.2 m (mikrofonnal)
Csatlakoztathatóság: 3.5mm jack
Paraméterek
| Audio érzékenység | 110 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 Hz |
| Hangszórók átmérője | 40 mm |
| Hordhatósági változatok | Fejhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Kivitel | Fület teljesen befedő (Over-Ear) |
| Márka | Havit |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.2 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Legyen Öné ez a kiváló minőségű sztereó fejhallgató mivel kényelmesen és fantasztikus minőségben szólaltathatja meg kedvenc dalait. A bőr hatású párnázott szivacs még inkább komfortossá teszi a zenehallgatást. A jack csatlakozó miatt bármilyent típusú telefonhoz csatlakoztatható, és a kábelen található mikrofonnal akár telefonálásra, illetve konferenciabeszélgetésekre is használható.
Tulajdonságok:
Hangszóró mérete: 40mm
Érzékenység: 110 dB
Impedancia: 32 Ohm
Frekvencia tartomány: 20 - 20.000 Hz
Kábelhossz: 1.2 m (mikrofonnal)
Csatlakoztathatóság: 3.5mm jack
| Audio érzékenység | 110 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 Hz |
| Hangszórók átmérője | 40 mm |
| Hordhatósági változatok | Fejhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Kivitel | Fület teljesen befedő (Over-Ear) |
| Márka | Havit |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.2 kg |
