Leírás
Jellemzők és leírás:
-
Energiafogyasztás
-
2000 W
-
Feszültség: 220-240V
-
Fűtőelem típusa
Nyitott tekercses fűtőberendezés
-
Vezérlés típusa
Mechanikus
-
Sebességfokozat száma
3
-
Test anyaga
Műanyag
-
Távirányító
Nem
-
Termosztát
Igen
-
Termosztát típusa
Fokozatos
-
Szín
Fehér
-
-
RAF-1183 Padlón álló elektromos fűtőberendezés, 2000 W / Szélfúvós ventilátoros fűtőberendezésHordozható fűtőberendezés, fényjelzővel rendelkezik.
Előnyök:
A ház hőálló, tartós műanyagból készült; Működésjelző; Vészleállítás esés esetén; Termosztát; Túlmelegedés elleni biztosíték; 3 működési mód;
Leírás:
Nagyon kompakt, egyszerű és könnyen használható, az új technológiák bevezetésének köszönhetően a hasznos légmennyiség átadása megnő, ami a helyiség gyors felmelegedéséhez is hozzájárul (a használati szabályok betartása mellett). A hordozható ventilátoros fűtőberendezés könnyedén felmelegít egy akár 22 négyzetméteres nagy helyiséget. A ház nem forog.
Paraméterek
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 1 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Jellemzők és leírás:
-
Energiafogyasztás
-
2000 W
-
Feszültség: 220-240V
-
Fűtőelem típusa
Nyitott tekercses fűtőberendezés
-
Vezérlés típusa
Mechanikus
-
Sebességfokozat száma
3
-
Test anyaga
Műanyag
-
Távirányító
Nem
-
Termosztát
Igen
-
Termosztát típusa
Fokozatos
-
Szín
Fehér
-
-
RAF-1183 Padlón álló elektromos fűtőberendezés, 2000 W / Szélfúvós ventilátoros fűtőberendezésHordozható fűtőberendezés, fényjelzővel rendelkezik.
Előnyök:
A ház hőálló, tartós műanyagból készült; Működésjelző; Vészleállítás esés esetén; Termosztát; Túlmelegedés elleni biztosíték; 3 működési mód;
Leírás:
Nagyon kompakt, egyszerű és könnyen használható, az új technológiák bevezetésének köszönhetően a hasznos légmennyiség átadása megnő, ami a helyiség gyors felmelegedéséhez is hozzájárul (a használati szabályok betartása mellett). A hordozható ventilátoros fűtőberendezés könnyedén felmelegít egy akár 22 négyzetméteres nagy helyiséget. A ház nem forog.
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 1 kg |
