Leírás
Megvédi haját és a stílusát!
Szívedből jövő fürtöket varázsolhatsz magadnak, a keratin Therapy Pro Curl Tong hajsütővassal. A 19 mm-es készülék, 210 ° C fokos hőjét akár öt különböző beállítással tudod használni, hogy személyre szabott a hőmérséklet adj a hajad típusától függően. Egészséges kinézetű fürtök elkészítése nem is lehetne egyszerűbb.
Tulajdonságok:
- Hőmérséklet: 180 - 210 °C
- Bemelegedési idő: 1 perc
- Bevonat: Kerámia
- Készülék jellemzők: 19 mm-es hajsütővas, LED kijelző
- Kábelhossz: 1.8 m
- Súly: 1 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 60 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 19 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 180 °C |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 0.36 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Megvédi haját és a stílusát!
Szívedből jövő fürtöket varázsolhatsz magadnak, a keratin Therapy Pro Curl Tong hajsütővassal. A 19 mm-es készülék, 210 ° C fokos hőjét akár öt különböző beállítással tudod használni, hogy személyre szabott a hőmérséklet adj a hajad típusától függően. Egészséges kinézetű fürtök elkészítése nem is lehetne egyszerűbb.
Tulajdonságok:
- Hőmérséklet: 180 - 210 °C
- Bemelegedési idő: 1 perc
- Bevonat: Kerámia
- Készülék jellemzők: 19 mm-es hajsütővas, LED kijelző
- Kábelhossz: 1.8 m
- Súly: 1 kg
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 60 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 19 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 180 °C |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 0.36 kg |
