Leírás
LEÍRÁS:
A Szarvasi SZV 624 egy modern formájú elektromos kávéfőző. Hőszigetelt műanyag borítással van ellátva, így a kávéhőmérsékletét és aromáját hosszú ideig megőrzi. Használata egyszerű, valamint gyorsan, egyszerre több adag kávé lefőzésére is képes.
Tulajdonságok:
800 W teljesítmény
Szín: Fehér
Maximum 6 adag dupla kávé főzésére alkalmas kávéfőző:
2 és 6 személyes kávészűrővel
Hőszigetelt műanyag burkolattal
Skálázott üveg kiöntő edénnyel
Világító hálózati kapcsolóval
Biztonsági szelepes zárócsavarral
Csúszásmentes talppal
Kávéfőző típusa
Eszpresszó kávéfőző
Kávé/tea típusa
Őrölt
Csésze kapacitás
6
Kijelző
Nem
Teljesítmény
800 W
Maximális nyomás
3 bar
Beépített darálógép
Nem
Programozható
Nem
Integrált kapcsoló
Igen
Alkalmas indukciós főzőlapokhoz
Nem
Kivehető csepegtető tálca
Nem
Víztartály kapacitás
0,6 L
Kifolyócsövek száma
1
Automatikus kikapcsolás
Igen
További funkciók
Állítható kávéerősség
Nem
Cappuccino készítés
Nem
Latte macchiato készítés
Nem
Teakészítés
Nem
Lungo készítés
Nem
Forró csokoládé készítés
Nem
Forró tejhab készítés
Nem
Melegentartó
Nem
Nettó súly
3 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 3 kg |
| Víztartály kapacitása | 600 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A Szarvasi SZV 624 egy modern formájú elektromos kávéfőző. Hőszigetelt műanyag borítással van ellátva, így a kávéhőmérsékletét és aromáját hosszú ideig megőrzi. Használata egyszerű, valamint gyorsan, egyszerre több adag kávé lefőzésére is képes.
Tulajdonságok:
800 W teljesítmény
Szín: Fehér
Maximum 6 adag dupla kávé főzésére alkalmas kávéfőző:
2 és 6 személyes kávészűrővel
Hőszigetelt műanyag burkolattal
Skálázott üveg kiöntő edénnyel
Világító hálózati kapcsolóval
Biztonsági szelepes zárócsavarral
Csúszásmentes talppal
Kávéfőző típusa
Eszpresszó kávéfőző
Kávé/tea típusa
Őrölt
Csésze kapacitás
6
Kijelző
Nem
Teljesítmény
800 W
Maximális nyomás
3 bar
Beépített darálógép
Nem
Programozható
Nem
Integrált kapcsoló
Igen
Alkalmas indukciós főzőlapokhoz
Nem
Kivehető csepegtető tálca
Nem
Víztartály kapacitás
0,6 L
Kifolyócsövek száma
1
Automatikus kikapcsolás
Igen
További funkciók
Állítható kávéerősség
Nem
Cappuccino készítés
Nem
Latte macchiato készítés
Nem
Teakészítés
Nem
Lungo készítés
Nem
Forró csokoládé készítés
Nem
Forró tejhab készítés
Nem
Melegentartó
Nem
Nettó súly
3 kg
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 3 kg |
| Víztartály kapacitása | 600 ml |
