Leírás
LEÍRÁS:
1.7 LITERES KAPACITÁS
Az 1,7 L űrtartalmú Tesla vízforraló segítségével pillanatok alatt meleg italt készíthet.
ERŐS ÉS HATÉKONY
Forraljon vizet teához, instant kávéhoz vagy más italokhoz gyorsabban, mint valaha a 2200 W-os teljesítménynek köszönhetően.,
GOMBNYOMÁSRA NYÍLÓ FEDÉL
Ez a funkció megkönnyíti a készülék kinyitását és kezelését.
VÍZSZINTJELZŐ
Ez a funkció segít nyomon követni, hogy mennyi víz van pontosan a készülékben.
TÚLMELEGEDÉS ELLENI VÉDELEM
A vízforraló automatikusan kikapcsol, ha a hőmérséklet eléri a 100 °C-ot. A készülék akkor is kikapcsol, ha túl kevés, vagy egyáltalán nincs benne víz.
STRIX TECHNOLÓGIA
Első a minőség és a biztonság: A Strix vízforralóvezérlést úgy tervezték, hogy megfeleljen az összes vonatkozó nemzetközi szabványnak, és úgy gyártották, hogy meghaladja a 12.000 normál működési ciklust is.
Vízforraló űrtartalma 1.7 l
Használat Háztartási
Teljesítmény 2200 W
Készülékház anyaga Rozsdamentes acél
Műanyag-Inox
Vízszintjelző
Jelzőfény
Túlmelegedés elleni védelem
360° forgás
Szín Fehér
Szélesség 155 mm
Magasság 245 mm
Mélység 225 mm
Súly 0.85 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Víztartály kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 22.5 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 24.5 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 0.85 kg |
| Űrtartalom | 1.5 l |
| Vezeték tároló | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
1.7 LITERES KAPACITÁS
Az 1,7 L űrtartalmú Tesla vízforraló segítségével pillanatok alatt meleg italt készíthet.
ERŐS ÉS HATÉKONY
Forraljon vizet teához, instant kávéhoz vagy más italokhoz gyorsabban, mint valaha a 2200 W-os teljesítménynek köszönhetően.,
GOMBNYOMÁSRA NYÍLÓ FEDÉL
Ez a funkció megkönnyíti a készülék kinyitását és kezelését.
VÍZSZINTJELZŐ
Ez a funkció segít nyomon követni, hogy mennyi víz van pontosan a készülékben.
TÚLMELEGEDÉS ELLENI VÉDELEM
A vízforraló automatikusan kikapcsol, ha a hőmérséklet eléri a 100 °C-ot. A készülék akkor is kikapcsol, ha túl kevés, vagy egyáltalán nincs benne víz.
STRIX TECHNOLÓGIA
Első a minőség és a biztonság: A Strix vízforralóvezérlést úgy tervezték, hogy megfeleljen az összes vonatkozó nemzetközi szabványnak, és úgy gyártották, hogy meghaladja a 12.000 normál működési ciklust is.
Vízforraló űrtartalma 1.7 l
Használat Háztartási
Teljesítmény 2200 W
Készülékház anyaga Rozsdamentes acél
Műanyag-Inox
Vízszintjelző
Jelzőfény
Túlmelegedés elleni védelem
360° forgás
Szín Fehér
Szélesség 155 mm
Magasság 245 mm
Mélység 225 mm
Súly 0.85 kg
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Víztartály kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 22.5 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 24.5 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 0.85 kg |
| Űrtartalom | 1.5 l |
| Vezeték tároló | Igen |
