Leírás
LEÍRÁS:
- Ez az intelligens vízforraló lehetővé teszi a kívánt vízhőmérséklet beállítását: 50°C, 70°C, 80°C, 90°C vagy 100°C – így minden ital optimális hőmérsékleten készülhet. Az LED-jelzőknek köszönhetően minden hőmérséklet más-más színnel van jelölve, egyértelműen jelezve, mikor készült el a víz.
- Az 1,7 literes nagy kapacitásnak köszönhetően ez a vízforraló tökéletes nagyobb mennyiségű víz egyszerre történő felforralásához.
- 2200 W teljesítményével ez a vízforraló gyors és hatékony vízmelegítést biztosít, időt spórolva a mindennapokban.
- A vízforraló kivehető és könnyen tisztítható vízkőszűrővel van felszerelve, amely biztosítja a hosszan tartó tisztaságot és a víz minőségét. A szűrő megakadályozza a vízkő lerakódását az italokban, az egyszerű karbantartás pedig gondtalan és higiénikus napi használatot tesz lehetővé.
- A készülék automatikus kikapcsolási funkcióval van ellátva, amely a víz forráspontjának elérésekor vagy ha nincs elegendő víz a tartályban, automatikusan leállítja a működést, ezzel megelőzve a túlmelegedést és az esetleges károkat.
Egyéb jellemzők:
- Teljesítmény: 2200 W
- Szín: Inox
- Edény kapacitás: 1,70 L
- Edény anyaga: Inox
- Be/Ki jelzőfény: Kék
- Vezérlés: Digitális
- Hőmérséklet-szabályozás: 50°C, 70°C, 80°C, 90°C, 100°C
- 360° forgatás: Igen
- Kábel tároló rekesz: Igen
- Látható vízszint: Kívül
- Automatikus kikapcsolás forrás után: Igen
- Kikapcsolás víz nélkül: Igen
- Túlmelegedés elleni védelem: Igen
- STRIX vezérlés: Igen
- Fűtőelem típusa: Rejtett (tárcsa)
- Tartozékok: Vízkőszűrő
- Súly: 0,92 kg
- Bruttó súly: 1,125 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Márka | Tesla |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Tulajdonság | Víztartály kijelzés |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték tároló | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Ez az intelligens vízforraló lehetővé teszi a kívánt vízhőmérséklet beállítását: 50°C, 70°C, 80°C, 90°C vagy 100°C – így minden ital optimális hőmérsékleten készülhet. Az LED-jelzőknek köszönhetően minden hőmérséklet más-más színnel van jelölve, egyértelműen jelezve, mikor készült el a víz.
- Az 1,7 literes nagy kapacitásnak köszönhetően ez a vízforraló tökéletes nagyobb mennyiségű víz egyszerre történő felforralásához.
- 2200 W teljesítményével ez a vízforraló gyors és hatékony vízmelegítést biztosít, időt spórolva a mindennapokban.
- A vízforraló kivehető és könnyen tisztítható vízkőszűrővel van felszerelve, amely biztosítja a hosszan tartó tisztaságot és a víz minőségét. A szűrő megakadályozza a vízkő lerakódását az italokban, az egyszerű karbantartás pedig gondtalan és higiénikus napi használatot tesz lehetővé.
- A készülék automatikus kikapcsolási funkcióval van ellátva, amely a víz forráspontjának elérésekor vagy ha nincs elegendő víz a tartályban, automatikusan leállítja a működést, ezzel megelőzve a túlmelegedést és az esetleges károkat.
Egyéb jellemzők:
- Teljesítmény: 2200 W
- Szín: Inox
- Edény kapacitás: 1,70 L
- Edény anyaga: Inox
- Be/Ki jelzőfény: Kék
- Vezérlés: Digitális
- Hőmérséklet-szabályozás: 50°C, 70°C, 80°C, 90°C, 100°C
- 360° forgatás: Igen
- Kábel tároló rekesz: Igen
- Látható vízszint: Kívül
- Automatikus kikapcsolás forrás után: Igen
- Kikapcsolás víz nélkül: Igen
- Túlmelegedés elleni védelem: Igen
- STRIX vezérlés: Igen
- Fűtőelem típusa: Rejtett (tárcsa)
- Tartozékok: Vízkőszűrő
- Súly: 0,92 kg
- Bruttó súly: 1,125 kg
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Márka | Tesla |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Tulajdonság | Víztartály kijelzés |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték tároló | Igen |
