Leírás
LEÍRÁS:
- 2 szeletes kenyérpirító
- 7 pirítási fokozat
- Automata középre-igazítás
- Újramelegítés funkció
- Kiolvasztási funkció
- Pirítás megszakítás
- Automatikus szeletkidobás
- Kihúzható, könnyen tiszítható morzsatálca
- Vezetéktároló
- Fekete/inox szín
- Teljesítmény: 850W
Hosszúság: 280 mm
Szélesség: 175 mm
Magasság: 190 mm
Súly: 1.03 kg
Jótállási idő: 2 év
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 19 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 17 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 850 W |
| Tömeg | 1.03 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- 2 szeletes kenyérpirító
- 7 pirítási fokozat
- Automata középre-igazítás
- Újramelegítés funkció
- Kiolvasztási funkció
- Pirítás megszakítás
- Automatikus szeletkidobás
- Kihúzható, könnyen tiszítható morzsatálca
- Vezetéktároló
- Fekete/inox szín
- Teljesítmény: 850W
Hosszúság: 280 mm
Szélesség: 175 mm
Magasság: 190 mm
Súly: 1.03 kg
Jótállási idő: 2 év
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 19 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 17 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 850 W |
| Tömeg | 1.03 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Igen |
Hasonló termékek
TOO TO-2SL107W-900W fehér 2 szeletes kenyérpirító, Fehér
Cikkszám: TOOTO2SL107W900W
5.490 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla TS300BWX Kenyérpirító, 800W, Fehér-Inox //2025.12.10-IG ÉRVÉNYESEK AZ ÁRAK, A KÉSZLET EREJÉIG!//
Cikkszám: TESTS300BWX
5.750 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO TO-2SL-110-W 2 szeletes kenyérpirító, 800W, 6 pirítási szint, Fehér
Cikkszám: TOOTO2SL110W
6.150 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla TS400GX kenyérpirító, 930W, 2 szeletes //AZ ÁRAK 12.10-IG ÉRVÉNYESEK, A KÉSZLET EREJÉIG!//
Cikkszám: TESTS400GX
6.490 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO TO-2SL104B-700W 2 szeletes kenyérpirító, 220-240V/ 50 Hz, fekete
Cikkszám: TOOTO2SL104B700W
7.290 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO TO-343-BR 850W 2 szeletes kenyérpirító, 220-240 V / 50/60 Hz, fekete
Cikkszám: TOOTO343BR850W
7.290 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO TO-343-WR 850W 2 szeletes kenyérpirító, 220-240 V/50/60 Hz, fehér
Cikkszám: TOOTO343WR850W
7.490 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO TO-2SL106W-850W 2 szeletes kenyérpirító, 220-240V/50Hz, fehér
Cikkszám: TOOTO2SL106W850W
7.490 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
