Leírás
LEÍRÁS:
Típus
Kávéfőző + Tejhabosító
Kávéfőző típusa
Eszpresszó kávéfőző
Kávé/tea típusa
Őrölt
Boroszilikát kávé kiöntő
Szintmérő a kávékiöntőn
Tejhabosító
Kivehető csepptálca
Csúszásmentes talp
220 - 240 V / 50 Hz - 60 Hz
Alap szín
Fekete
Műszaki adatok
Teljesítmény
800 W
Maximális nyomás
3,5 bar
Víztartály kapacitás
0,24 L
Fizikai jellemzők
Nettó súly
1,8 kg
Magasság (max.)
338 mm
Szélesség (max.)
155 mm
Mélység (max.)
239 mm
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 15.5 cm |
| Mélység | 23.9 cm |
| Szélesség | 34 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Víztartály kapacitása | 240 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Típus
Kávéfőző + Tejhabosító
Kávéfőző típusa
Eszpresszó kávéfőző
Kávé/tea típusa
Őrölt
Boroszilikát kávé kiöntő
Szintmérő a kávékiöntőn
Tejhabosító
Kivehető csepptálca
Csúszásmentes talp
220 - 240 V / 50 Hz - 60 Hz
Alap szín
Fekete
Műszaki adatok
Teljesítmény
800 W
Maximális nyomás
3,5 bar
Víztartály kapacitás
0,24 L
Fizikai jellemzők
Nettó súly
1,8 kg
Magasság (max.)
338 mm
Szélesség (max.)
155 mm
Mélység (max.)
239 mm
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 15.5 cm |
| Mélység | 23.9 cm |
| Szélesség | 34 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Víztartály kapacitása | 240 ml |
