Leírás
Momert 1161-K Capriccio Eszpresszó kávéfőző, 800 W, 3.5 bar, Automatikus kikapcsolás 10 perc, Törtfehér
A hagyományos és a modern külső ötvöződik ebben a kiváló kávéfőzőben. Az erős és ízletes fekete kávé mellett kapucsínó készítésére is alkalmas. Nemcsak konyhájában, de irodájában is jól mutat.

A Capriccio kávéfőzők nem égetik el a kávét, így ízletes, valódi kávét tudunk készíteni vele, sőt, a készülék tömítőgyűrűi sem égnek el a használat során.
A szűrőbe behelyezhető kisebb mennyiségű kávé is, a tartályba pedig kevesebb víz, ezáltal nem feltétlenül szükséges egyszerre a maximum, 6 adag kávét lefőzni.
Tulajdonságok:
- kapacitás 2, 4 vagy 6 csésze
- gőzölőcső tej gőzölésére
- gyors működés - a kávé 4-6 perc alatt elkészül
- automatikusan kikapcsol 10 perccel a kávéfőzést követően
- a kávé hőfoka 82 °C
- feszültség: 230 V, 50 Hz
- teljesítmény: 800 W
- méret: 140x220x280 mm
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Kivehető víztartály | Nem |
| Márka | Momert |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Víztartály kapacitása | 390 ml |
| Kapacitás | 2, 4 vagy 6 csésze |
| Gyors működés | a kávé 4-6 perc alatt elkészül |
| A kávé hőfoka | 82°C |
| Automatikusan kikapcsol | 10 perccel a kávéfőzést követően |
| Szűrőtartó | Műanyag |
| Feszültség | 230V~50Hz |
| Teljesítmény | 800W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Momert 1161-K Capriccio Eszpresszó kávéfőző, 800 W, 3.5 bar, Automatikus kikapcsolás 10 perc, Törtfehér
A hagyományos és a modern külső ötvöződik ebben a kiváló kávéfőzőben. Az erős és ízletes fekete kávé mellett kapucsínó készítésére is alkalmas. Nemcsak konyhájában, de irodájában is jól mutat.

A Capriccio kávéfőzők nem égetik el a kávét, így ízletes, valódi kávét tudunk készíteni vele, sőt, a készülék tömítőgyűrűi sem égnek el a használat során.
A szűrőbe behelyezhető kisebb mennyiségű kávé is, a tartályba pedig kevesebb víz, ezáltal nem feltétlenül szükséges egyszerre a maximum, 6 adag kávét lefőzni.
Tulajdonságok:
- kapacitás 2, 4 vagy 6 csésze
- gőzölőcső tej gőzölésére
- gyors működés - a kávé 4-6 perc alatt elkészül
- automatikusan kikapcsol 10 perccel a kávéfőzést követően
- a kávé hőfoka 82 °C
- feszültség: 230 V, 50 Hz
- teljesítmény: 800 W
- méret: 140x220x280 mm
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Kivehető víztartály | Nem |
| Márka | Momert |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Víztartály kapacitása | 390 ml |
| Kapacitás | 2, 4 vagy 6 csésze |
| Gyors működés | a kávé 4-6 perc alatt elkészül |
| A kávé hőfoka | 82°C |
| Automatikusan kikapcsol | 10 perccel a kávéfőzést követően |
| Szűrőtartó | Műanyag |
| Feszültség | 230V~50Hz |
| Teljesítmény | 800W |
