Leírás
Too HM-200-200-W-S Tálas kézi mixer, 200W, 2,5 Literes edény, 5 sebességfokozat, Dagasztás, Habverés, Fehér
Ergonómikus kialakítású kézi mixer csúszásmentes borítással, amely halkan, ám annál hatásosabban dolgozik. 200 W teljesítményű, 5 fokozatra állítható, hogy biztosan rendesen összedolgozza az összetevőket.
Gazdag felszereltség
Egy forgó tál és két lapát segíti a dagasztást. A tálban elfér körül-belül 500g liszt, egyetlen feladatod belepakolni az összes összetevőt, és hagyni, hogy a mixer végezze munkáját. Innentől kezdve gyerekjáték lesz a házi pizza, és kenyértészta dagasztása!
Pizza tészta- és kenyérgyúrás egyszerűen
A készülék Turbo fokozattal is rendelkezik, amely elősegíti a gyorsabb feldolgozást. Alkatrészei tisztíthatóak mosogatógépben, ha pedig hirtelen leveszed az állványáról, a visszahúzható kábel azonnal visszamegy a helyére, és a mixer máris biztonságosan tisztítható.
Paraméterek:
- Teljesítmény: 200 W
- Sebességfokozatok: 5
- Tál kapacitása: 2,5 L
- Funkciók: Dagasztás, Habverés
- Tartozékok: Dagasztókarok, Habverők, Forgó tál
- Szín: Fehér
- 220-240 V / 50/60 Hz
Paraméterek
| Aprító tartozék | Nem |
| Automatikus forgás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Automatikus program | Nem |
| Beépített mérleg | Nem |
| Bolygómozgás | Igen |
| Citrusprés kiegészítő | Nem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Nem |
| Jégaprítás | Nem |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Keverőtál fedél | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | Too |
| Mérőedény | Nem |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 200 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 2 kg |
| Űrtartalom | 2.5 l |
| Vezeték tároló | Nem |
| Zajszint | 60 dB |
| Típus | Kézi mixer |
| Teljesítmény | 200 W |
| Sebességfokozatok | 5 |
| Tál kapacitása | 2,5 L |
| Funkciók | Dagasztás, Habverés |
| Tartozékok | Dagasztókarok, Habverők, Forgó tál |
| Szín | Fehér |
| Aprítás | Nem |
| Dagasztás | Igen |
| Keverés | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Turmix kehely anyaga | Műanyag |
| Alap szín | Fehér |
Vélemények
Leírás és Paraméterek
Too HM-200-200-W-S Tálas kézi mixer, 200W, 2,5 Literes edény, 5 sebességfokozat, Dagasztás, Habverés, Fehér
Ergonómikus kialakítású kézi mixer csúszásmentes borítással, amely halkan, ám annál hatásosabban dolgozik. 200 W teljesítményű, 5 fokozatra állítható, hogy biztosan rendesen összedolgozza az összetevőket.
Gazdag felszereltség
Egy forgó tál és két lapát segíti a dagasztást. A tálban elfér körül-belül 500g liszt, egyetlen feladatod belepakolni az összes összetevőt, és hagyni, hogy a mixer végezze munkáját. Innentől kezdve gyerekjáték lesz a házi pizza, és kenyértészta dagasztása!
Pizza tészta- és kenyérgyúrás egyszerűen
A készülék Turbo fokozattal is rendelkezik, amely elősegíti a gyorsabb feldolgozást. Alkatrészei tisztíthatóak mosogatógépben, ha pedig hirtelen leveszed az állványáról, a visszahúzható kábel azonnal visszamegy a helyére, és a mixer máris biztonságosan tisztítható.
Paraméterek:
- Teljesítmény: 200 W
- Sebességfokozatok: 5
- Tál kapacitása: 2,5 L
- Funkciók: Dagasztás, Habverés
- Tartozékok: Dagasztókarok, Habverők, Forgó tál
- Szín: Fehér
- 220-240 V / 50/60 Hz
| Aprító tartozék | Nem |
| Automatikus forgás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Automatikus program | Nem |
| Beépített mérleg | Nem |
| Bolygómozgás | Igen |
| Citrusprés kiegészítő | Nem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Nem |
| Jégaprítás | Nem |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Keverőtál fedél | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | Too |
| Mérőedény | Nem |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 200 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 2 kg |
| Űrtartalom | 2.5 l |
| Vezeték tároló | Nem |
| Zajszint | 60 dB |
| Típus | Kézi mixer |
| Teljesítmény | 200 W |
| Sebességfokozatok | 5 |
| Tál kapacitása | 2,5 L |
| Funkciók | Dagasztás, Habverés |
| Tartozékok | Dagasztókarok, Habverők, Forgó tál |
| Szín | Fehér |
| Aprítás | Nem |
| Dagasztás | Igen |
| Keverés | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Turmix kehely anyaga | Műanyag |
| Alap szín | Fehér |
