Leírás
Too HM-300-300-O-S Konyhai robotgép, 300W, 3,8 Literes edény, 5 sebességfokozat, Keverő- és dagasztókar, Narancssárga
Termék jellemzők:
• Szín: Narancssárga
• Teljesítmény: 300 W
• Űrtartalom: 3.8 l
• 5 sebességfokozat turbó funkcióval
• Keverő- és dagasztókarral
• Kiengedő gomb a keverőszárak gyors cseréjéhez
• A kézi mixer leválasztható az állványról
• Csúszásgátlós lábak
• Méret: 30 x 22.1 x 35 cm
• Súly: 2 kg
• Zajszint: ≤60 dB
• Tápkábel hossza: 1.2 m
• Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
24 hónap forgalmazói garancia
Paraméterek
| Aprító tartozék | Nem |
| Automatikus forgás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Automatikus program | Nem |
| Beépített mérleg | Nem |
| Bolygómozgás | Igen |
| Citrusprés kiegészítő | Nem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Nem |
| Jégaprítás | Nem |
| Kábel hossza | 1.2 m |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Keverőtál fedél | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 35 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 22.1 cm |
| Mérőedény | Nem |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Narancssárga |
| Teljesítmény | 300 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 2 kg |
| Űrtartalom | 3.8 l |
| Vezeték tároló | Nem |
| Zajszint | 60 dB |
| Habverő | Igen |
| Dagasztó | Igen |
| Típus | Konyhai robotgép |
| Egyéb szín | Fehér |
| Sebességfokozatok száma | 5 db |
| Edény űrtartalma | 3,80 l |
| Edény anyaga | Műanyag |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Alap szín | Narancssárga |
Vélemények
Leírás és Paraméterek
Too HM-300-300-O-S Konyhai robotgép, 300W, 3,8 Literes edény, 5 sebességfokozat, Keverő- és dagasztókar, Narancssárga
Termék jellemzők:
• Szín: Narancssárga
• Teljesítmény: 300 W
• Űrtartalom: 3.8 l
• 5 sebességfokozat turbó funkcióval
• Keverő- és dagasztókarral
• Kiengedő gomb a keverőszárak gyors cseréjéhez
• A kézi mixer leválasztható az állványról
• Csúszásgátlós lábak
• Méret: 30 x 22.1 x 35 cm
• Súly: 2 kg
• Zajszint: ≤60 dB
• Tápkábel hossza: 1.2 m
• Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
24 hónap forgalmazói garancia
| Aprító tartozék | Nem |
| Automatikus forgás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Automatikus program | Nem |
| Beépített mérleg | Nem |
| Bolygómozgás | Igen |
| Citrusprés kiegészítő | Nem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Nem |
| Jégaprítás | Nem |
| Kábel hossza | 1.2 m |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Keverőtál fedél | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 35 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 22.1 cm |
| Mérőedény | Nem |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Narancssárga |
| Teljesítmény | 300 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 2 kg |
| Űrtartalom | 3.8 l |
| Vezeték tároló | Nem |
| Zajszint | 60 dB |
| Habverő | Igen |
| Dagasztó | Igen |
| Típus | Konyhai robotgép |
| Egyéb szín | Fehér |
| Sebességfokozatok száma | 5 db |
| Edény űrtartalma | 3,80 l |
| Edény anyaga | Műanyag |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Alap szín | Narancssárga |
