Leírás
TOO QH-343 fali kvarc hősugárzó, 600/1200W, 2 fűtési fokozat, szürke
A TOO Hot! QH-343 falra szerelhető kvarc hősugárzóval nem kell aggódnia lakása fűtésével kapcsolatban. Két fűtési fokozata között könnyen válthat zsinóros kapcsolójával, így beállítva a kívánt hőmérsékletet. A termék túlmelegedés elleni védelemmel van ellátva, így használata nem csak egyszerű, de biztonságos is.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 600 / 1200 W
- 2 fűtési fokozat
- Fém ház
- Szín: Szürke
- Falra szerelhető
- Állítható dőlésszög
- Zsinórkapcsoló
- Túlmelegedés elleni védelem
- 220V / 50Hz
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Nem |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Kerámiabetét | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 14.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 11 cm |
| Szélesség | 51 cm |
| Szín | Matt szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 1.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 510 mm |
| Magasság (max.) | 145 mm |
| Mélység (max.) | 110 mm |
| Teljesítmény | 1200 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO QH-343 fali kvarc hősugárzó, 600/1200W, 2 fűtési fokozat, szürke
A TOO Hot! QH-343 falra szerelhető kvarc hősugárzóval nem kell aggódnia lakása fűtésével kapcsolatban. Két fűtési fokozata között könnyen válthat zsinóros kapcsolójával, így beállítva a kívánt hőmérsékletet. A termék túlmelegedés elleni védelemmel van ellátva, így használata nem csak egyszerű, de biztonságos is.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 600 / 1200 W
- 2 fűtési fokozat
- Fém ház
- Szín: Szürke
- Falra szerelhető
- Állítható dőlésszög
- Zsinórkapcsoló
- Túlmelegedés elleni védelem
- 220V / 50Hz
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Nem |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Kerámiabetét | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 14.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 11 cm |
| Szélesség | 51 cm |
| Szín | Matt szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 1.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 510 mm |
| Magasság (max.) | 145 mm |
| Mélység (max.) | 110 mm |
| Teljesítmény | 1200 W |
