Leírás
LEÍRÁS:
- Teljesítmény: 1350W
- Nyomás: 15 bar
- Vízkapacitás: 1.5L
- Gőzkibocsátó funkció: Tejhabosításhoz ideális
- Kompakt méret: Kényelmesen elfér bármely konyhapulton
- Automatikus kikapcsolás: Energiatakarékos működés
- Digitális kijelző: Könnyen átlátható vezérlés
- Feszültség: 220-240V
- Frekvencia: 50-60Hz
- Anyag: ABS műanyag és rozsdamentes acél
- Súly nettó: 4.5 kg
- Méretek: 280 x 190 x 320 mm
- Súly bruttó: 4.80 kg
- Doboz méretek: 35.8 × 23.6 × 36.2 cm
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 15 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 28 cm |
| Márka | Xiaomi |
| Mélység | 32 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Víztartály kapacitása | 1500 ml |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Teljesítmény: 1350W
- Nyomás: 15 bar
- Vízkapacitás: 1.5L
- Gőzkibocsátó funkció: Tejhabosításhoz ideális
- Kompakt méret: Kényelmesen elfér bármely konyhapulton
- Automatikus kikapcsolás: Energiatakarékos működés
- Digitális kijelző: Könnyen átlátható vezérlés
- Feszültség: 220-240V
- Frekvencia: 50-60Hz
- Anyag: ABS műanyag és rozsdamentes acél
- Súly nettó: 4.5 kg
- Méretek: 280 x 190 x 320 mm
- Súly bruttó: 4.80 kg
- Doboz méretek: 35.8 × 23.6 × 36.2 cm
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 15 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 28 cm |
| Márka | Xiaomi |
| Mélység | 32 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Víztartály kapacitása | 1500 ml |
Hasonló termékek
DeLonghi EC230.BK eszpresszó kávéfőző, 1100W, Fekete/A KÉSZLET EREJÉIG
Cikkszám: DELEC230BK
39.990 Ft
Gyártó: Delonghi
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
DeLonghi EC235.BK Stilosa fekete espresso kávéfőző
Cikkszám: DELEC235BK
38.990 Ft
Gyártó: Delonghi
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SES 1720WH Karos eszpresszó kávéfőző, 20 BAR, Gőzölő, 2 csészés, 1.5 Literes víztartály, Fehér
Cikkszám: SENCORSES1720WH
34.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SES 1721BK Karos eszpresszó kávéfőző, 20 BAR, Gőzölő, 2 csészés, 1.5 Literes víztartály, Fekete
Cikkszám: SENCORSES1721BK
34.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R-110 Kávédaráló És Automata Csepegtető Kávéfőzőgép 2in1, 1.2L, 14 csésze, 1050W, Fekete-Ezüst
Cikkszám: RAFR110
34.000 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Szarvasi SZV624 Automata Eszpreszó kávéfőző, 800 W, Csésze kapacitás 6, Maximális nyomás 3,5 bar, Víztartály kapacitás: 0,6 L, Szürke
Cikkszám: SZARVASISZV624SZ
31.990 Ft
Gyártó: Szarvasi
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Szarvasi SZV624 Automata Eszpresszó kávéfőző, 800 W, Csésze kapacitás 6, Maximális nyomás 3,5 bar, V íztartály kapacitás: 0,6 L, Égszinkék
Cikkszám: SZARVASISZV624K
31.990 Ft
Gyártó: Szarvasi
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Szarvasi SZV624 Automata Eszpresszó kávéfőző, 800 W, Csésze kapacitás 6, Maximális nyomás 3,5 bar, Víztartály kapacitás: 0,6 L, Galambkék
Cikkszám: SZARVASISZV624GK
31.990 Ft
Gyártó: Szarvasi
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
