Leírás
Ismerd meg a tökéletes és ápolt borosta titkát! Vágd, trimmeld és formázd borostádat vagy rövid szakálladat a BaByliss E879E i-Stubble szakállvágó segítségével! Különleges kialakítású, ultra precíz vezetékes vagy vezeték nélküli módon is működő borosta- és szakállvágógép.
Ezzel a modern BaByliss készülékkel a borotválkozás egy új dimenzióját élheted át. Fedezd fel a borotválkozásban lévő kalandot és felejtsd el a velejáró mindennapi szenvedést! A 33fokban hajlítható flexibilis fej könnyedén követi az arc és a nyak formáját, így használata kényelmes és pontos.
Penge típusa: rozsdamentes acél
*Ez az akkumulátoros szakállvágógép, csúcsminőségű rozsdamentes acél pengékkel van felszerelve, ezáltal a vastag szálú szakállal is könnyedén megbirkózik.
Penge szélessége: 32mm. A szakállvágó használható vezetékkel és vezeték nélkül is!
- Teljes töltési idő, vezeték nélküli működéshez: 90perc
- A készülék feltöltés után 40percig használható.
A szakállvágó rendelkezik gyorstöltési funkcióval: 5 perc töltés után, 3 percig használhatod, ha csak egy villámgyors igazításra van szükséged.
Vágáshossz: 24 féle méretben
Válogass kedvedre a könnyen kezelhető 24 féle vágáshossz között 0,5mm-es precizitással!
Beállítható vágáshossz mérete: 0,4-5mm között, toldó fésűk száma: 1db. A levehető vágásirányító 0,4-5mm között alkalmazható.
Hossz szabályozás: A digitális kijelző segítségével pontosan követheted a vágáshossz beállítását és az akkumulátor töltöttségi szintjét.
Egyéb jellemzők:
- LCD kijelző
- eltávolítható és mosható pengék
Plusz kiegészítő:
- tisztítókefe
- olaj
A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 24 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 5 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.4 mm |
| Mosható | Nem |
| Működési idő | 40 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Sötétkék |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 90 perc |
| Tömeg | 0.58 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Ismerd meg a tökéletes és ápolt borosta titkát! Vágd, trimmeld és formázd borostádat vagy rövid szakálladat a BaByliss E879E i-Stubble szakállvágó segítségével! Különleges kialakítású, ultra precíz vezetékes vagy vezeték nélküli módon is működő borosta- és szakállvágógép.
Ezzel a modern BaByliss készülékkel a borotválkozás egy új dimenzióját élheted át. Fedezd fel a borotválkozásban lévő kalandot és felejtsd el a velejáró mindennapi szenvedést! A 33fokban hajlítható flexibilis fej könnyedén követi az arc és a nyak formáját, így használata kényelmes és pontos.
Penge típusa: rozsdamentes acél
*Ez az akkumulátoros szakállvágógép, csúcsminőségű rozsdamentes acél pengékkel van felszerelve, ezáltal a vastag szálú szakállal is könnyedén megbirkózik.
Penge szélessége: 32mm. A szakállvágó használható vezetékkel és vezeték nélkül is!
- Teljes töltési idő, vezeték nélküli működéshez: 90perc
- A készülék feltöltés után 40percig használható.
A szakállvágó rendelkezik gyorstöltési funkcióval: 5 perc töltés után, 3 percig használhatod, ha csak egy villámgyors igazításra van szükséged.
Vágáshossz: 24 féle méretben
Válogass kedvedre a könnyen kezelhető 24 féle vágáshossz között 0,5mm-es precizitással!
Beállítható vágáshossz mérete: 0,4-5mm között, toldó fésűk száma: 1db. A levehető vágásirányító 0,4-5mm között alkalmazható.
Hossz szabályozás: A digitális kijelző segítségével pontosan követheted a vágáshossz beállítását és az akkumulátor töltöttségi szintjét.
Egyéb jellemzők:
- LCD kijelző
- eltávolítható és mosható pengék
Plusz kiegészítő:
- tisztítókefe
- olaj
A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 24 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 5 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.4 mm |
| Mosható | Nem |
| Működési idő | 40 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Sötétkék |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 90 perc |
| Tömeg | 0.58 kg |
| Trimmer | Igen |
