Leírás
A BaByliss E986E Lithium Power hajvágó egy erőteljes, pehelykönnyű, vezetékes vagy vezeték nélküli módon is működő hajvágógép, mely segítségével bármikor stílusodhoz igazíthatod a hajadat.
Penge típusa: Carbon titanium
*A csúcsminőségű karbon titán pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag szálú hajjal is könnyen megbirkóznak.Penge szélessége: 40mm, eltávolítható és könnyen tisztítható.
A készülék mosható.
A teljes töltési idő mindössze 3 óra. A lítium-ion akkumulátor kivételes teljesítménye 160 perc vezeték nélküli működési időt biztosít.
A hajnyíró rendelkezik gyors töltési funkcióval: 30 perc töltés után, 15 percig használhatod, ha csak egy gyors igazításra van szükséged.
Vágási hosszok száma: 45 féleképpen szabályozhatod a vágási magasságot. Válogass kedvedre a 45 féle vágáshossz között 0,5mm-től egészen 26mm-ig, légy merész, alkosd meg a saját stílusod!
Toldó fésűk száma: 8db
A toldófésű könnyen és gyorsan feltehető, így mindig egyszerűen a kívánt méretre állítható a vágáshossz.
Vágási hossz: 0,6mm - 25mm közötti vágáshossz
0,6-3mm között még toldófésű használata nélkül szabályozható a vágáshossz egy könnyen csavarható mozdulattal.
Elegáns keményfedeles tartóban érkezik, mellyel mindig rendezetten tárolhatod!
Egyéb kiegészítők:
- tisztító kefe
- olaj
- keményfedeles tároló doboz
- LED jelzőfény
- -Lítium-ion akkumulátor
TISZTÍTÁS ÉS KARBANTARTÁS
- Kérjük, a termék használata előtt olvassa el a biztonsági előírásokat.
- Az optimális teljesítmény fenntartása érdekében a készüléket minden használat után meg kell tisztítani.
- Kapcsolja ki a készüléket és húzza ki a konnektorból.
- Vegyen le minden vezetőfésűt. Folyó víz alatt öblítse el a vezetőfésűt, és gondosan szárítsa meg, mielőtt elteszi, vagy ismét használja.
- A könnyebb tisztíthatóság érdekében a hajvágógép kések levehetők.
- A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 16 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki vane kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 6 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Elem/akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 25 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.5 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 160 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Nem |
| Szín | Arany-Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 8 |
| Töltési idő | 180 perc |
| Tömeg | 1.04 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A BaByliss E986E Lithium Power hajvágó egy erőteljes, pehelykönnyű, vezetékes vagy vezeték nélküli módon is működő hajvágógép, mely segítségével bármikor stílusodhoz igazíthatod a hajadat.
Penge típusa: Carbon titanium
*A csúcsminőségű karbon titán pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag szálú hajjal is könnyen megbirkóznak.Penge szélessége: 40mm, eltávolítható és könnyen tisztítható.
A készülék mosható.
A teljes töltési idő mindössze 3 óra. A lítium-ion akkumulátor kivételes teljesítménye 160 perc vezeték nélküli működési időt biztosít.
A hajnyíró rendelkezik gyors töltési funkcióval: 30 perc töltés után, 15 percig használhatod, ha csak egy gyors igazításra van szükséged.
Vágási hosszok száma: 45 féleképpen szabályozhatod a vágási magasságot. Válogass kedvedre a 45 féle vágáshossz között 0,5mm-től egészen 26mm-ig, légy merész, alkosd meg a saját stílusod!
Toldó fésűk száma: 8db
A toldófésű könnyen és gyorsan feltehető, így mindig egyszerűen a kívánt méretre állítható a vágáshossz.
Vágási hossz: 0,6mm - 25mm közötti vágáshossz
0,6-3mm között még toldófésű használata nélkül szabályozható a vágáshossz egy könnyen csavarható mozdulattal.
Elegáns keményfedeles tartóban érkezik, mellyel mindig rendezetten tárolhatod!
Egyéb kiegészítők:
- tisztító kefe
- olaj
- keményfedeles tároló doboz
- LED jelzőfény
- -Lítium-ion akkumulátor
TISZTÍTÁS ÉS KARBANTARTÁS
- Kérjük, a termék használata előtt olvassa el a biztonsági előírásokat.
- Az optimális teljesítmény fenntartása érdekében a készüléket minden használat után meg kell tisztítani.
- Kapcsolja ki a készüléket és húzza ki a konnektorból.
- Vegyen le minden vezetőfésűt. Folyó víz alatt öblítse el a vezetőfésűt, és gondosan szárítsa meg, mielőtt elteszi, vagy ismét használja.
- A könnyebb tisztíthatóság érdekében a hajvágógép kések levehetők.
- A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 16 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki vane kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 6 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Elem/akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 25 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.5 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 160 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Nem |
| Szín | Arany-Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 8 |
| Töltési idő | 180 perc |
| Tömeg | 1.04 kg |
| Trimmer | Igen |
