Leírás
A Berlinger Haus Burgundy kézi mixer sokoldalú, nagy teljesítményű konyhai eszköz. A mixer öt sebességi fokozattal, és egy turbó funkcióval rendelkezik. Két pár, mosogatógépben is tisztítható rozsdamentes acél keverőszárral, tartó állvánnyal szállítjuk. Keverőlapát a folyékony tésztákhoz, tortamasszákhoz, tojáshoz és krémekhez, dagasztószár a pizza- vagy kenyértészta könnyű elkészítéséhez. A Berlinger Haus Burgundy kézi mixer egy olyan eszköz, amely nagyszerű segítség lehet a konyhában. Ne habozz, vásárold meg most, ha szeretnéd hatékonyan és gyorsan elvégezni a konyhai feladatokat!
- Erős, 300 W-os teljesítmény
- Energiafelvéte l: 220-240 V 50-60 Hz
- Anyaga: rozsdamentes acél, műanyag
- Tartalmazza: 2 db tojás- és tejszín/krém habverő, 2 db kar a tészta keveréséhez
- 5 sebességi fokozat
- Turbó fokozat
- Változtatható sebességszabályozás
- Könnyen tárolható az állványban
- Kábeltároló
- Elegáns Burgundy szín.
Paraméterek
| Aprító tartozék | Nem |
| Botmixer kiegészítő | Nem |
| Csomag tartalma | 2 db tojás- és tejszín/krém habverő • 2 db kar a tészta keveréséhez |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Nem |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mérőedény | Nem |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szín | Burgundi |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 300 W |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| • Anyaga | műanyag és rozsdamentes acél |
| • Tartalmazza | |
| • 2 db tojás- és tejszín/krém habverő | |
| • 2 db kar a tészta keveréséhez | |
| • Feszültség | 220-240 V, 50/60 Hz |
| • Teljesítmény | 300 W |
| • Color | burgundi |
| • 5 sebességes működés | |
| • Turbo funkció | |
| • Változtatható sebességszabályozás | |
| • Könnyen tárolható az állványban | |
| • Kábeltároló |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Berlinger Haus Burgundy kézi mixer sokoldalú, nagy teljesítményű konyhai eszköz. A mixer öt sebességi fokozattal, és egy turbó funkcióval rendelkezik. Két pár, mosogatógépben is tisztítható rozsdamentes acél keverőszárral, tartó állvánnyal szállítjuk. Keverőlapát a folyékony tésztákhoz, tortamasszákhoz, tojáshoz és krémekhez, dagasztószár a pizza- vagy kenyértészta könnyű elkészítéséhez. A Berlinger Haus Burgundy kézi mixer egy olyan eszköz, amely nagyszerű segítség lehet a konyhában. Ne habozz, vásárold meg most, ha szeretnéd hatékonyan és gyorsan elvégezni a konyhai feladatokat!
- Erős, 300 W-os teljesítmény
- Energiafelvéte l: 220-240 V 50-60 Hz
- Anyaga: rozsdamentes acél, műanyag
- Tartalmazza: 2 db tojás- és tejszín/krém habverő, 2 db kar a tészta keveréséhez
- 5 sebességi fokozat
- Turbó fokozat
- Változtatható sebességszabályozás
- Könnyen tárolható az állványban
- Kábeltároló
- Elegáns Burgundy szín.
| Aprító tartozék | Nem |
| Botmixer kiegészítő | Nem |
| Csomag tartalma | 2 db tojás- és tejszín/krém habverő • 2 db kar a tészta keveréséhez |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Nem |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mérőedény | Nem |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szín | Burgundi |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 300 W |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| • Anyaga | műanyag és rozsdamentes acél |
| • Tartalmazza | |
| • 2 db tojás- és tejszín/krém habverő | |
| • 2 db kar a tészta keveréséhez | |
| • Feszültség | 220-240 V, 50/60 Hz |
| • Teljesítmény | 300 W |
| • Color | burgundi |
| • 5 sebességes működés | |
| • Turbo funkció | |
| • Változtatható sebességszabályozás | |
| • Könnyen tárolható az állványban | |
| • Kábeltároló |
