Leírás
LEÍRÁS:
- Fehér szín
- 5 fokozatú sebességszabályzó + TURBO funkció.
- Tartozékok: 2 habverő, 2 dagasztószár
- Ergonomikus markolat
- Mosogatógépben mosható: Csak a tartozékok
- 500W teljesítmény
- Szélesség: 9 cm
- Magasság: 16 cm
- Mélység: 20 cm
- Súly: 1.1 kg
Jótállás idő: 2 év
Paraméterek
| Csomag tartalma | 1db kézi mixer, 2db habverő, 2 tésztakampó |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Magasság | 16 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 20 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 500 W |
| Tömeg | 1.1 kg |
| Turbo gomb | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Fehér szín
- 5 fokozatú sebességszabályzó + TURBO funkció.
- Tartozékok: 2 habverő, 2 dagasztószár
- Ergonomikus markolat
- Mosogatógépben mosható: Csak a tartozékok
- 500W teljesítmény
- Szélesség: 9 cm
- Magasság: 16 cm
- Mélység: 20 cm
- Súly: 1.1 kg
Jótállás idő: 2 év
| Csomag tartalma | 1db kézi mixer, 2db habverő, 2 tésztakampó |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Magasság | 16 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 20 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 500 W |
| Tömeg | 1.1 kg |
| Turbo gomb | Igen |
Hasonló termékek
Sencor SHM 5203 Kézi mixer, 400W, 5 sebességfokozat, Fehér
Cikkszám: SENCORSHM5203
9.950 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 5539 kombi kézimixer 6 fokozat, turbó funkció, 230V / 50HZ, 250W, fehér
Cikkszám: HAUHM5539
9.290 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla kézi mixer MX510BWS
Cikkszám: MX510BWS
10.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausberg HB-4119RS 300W vörös elektromos kézimixer réz motorral
Cikkszám: HB4119RS
7.990 Ft
Gyártó: Hausberg
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Momert 2201 Kézi mixer, 300 W, 5 Sebesség fokozat, Turbó funkció, Fehér/Szürke
Cikkszám: MOM2201
11.990 Ft
Gyártó: Momert
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHM 5270-EUE3 Kézi mixer
Cikkszám: SENCORSHM5270
12.590 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BERLINGER HAUS BH/9367 Kézi mixer állvánnyal, Metallic Line Burgundy Edition
Cikkszám: BH9367
16.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
