Leírás
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 400 W |
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| Habverők | Igen |
| Dagasztókarok | Igen |
| Botmixer | Igen |
| Habverő tál | Nem |
| Turbo mód | Igen |
| Magasság | 20 cm |
| Szélesség | 10,4 cm |
| Mélység | 22 cm |
| Szín | FEHÉR |
| Tömeg | 1,5 kg |
• 5 fordulatszám minden recepthez
• Turbó gomb a maximális fordulatszámhoz
• 1 pár rozsdamentes acélból készült habverő
• 1 pár rozsdamentes acélból készült dagasztószár
• Botmixer feltét különböző turmixok készítéséhez
• Gomb a tartozékok biztonságos kivételéhez
• Halk / csendes üzemmód
• Egyszerű használat és karbantartás jellemzi
• Számos beépített biztonsági funkcióval ellátva
Technikai információk:
• Feszültség és frekvencia: 220-240 V, 50/60 Hz
• Teljesítményfelvétel: 400 W
• Zajszint max. 75 dB
• Hálózati vezeték hossza: 120 cm
• Méret: 200 × 104 × 220 mm
• Tömeg: 1,5 kg
Paraméterek
| Botmixer kiegészítő | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Magasság | 20 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 10 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 22 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 400 W |
| Tömeg | 1.56 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| Zajszint | 75 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 400 W |
| Sebességfokozatok száma | 5 |
| Habverők | Igen |
| Dagasztókarok | Igen |
| Botmixer | Igen |
| Habverő tál | Nem |
| Turbo mód | Igen |
| Magasság | 20 cm |
| Szélesség | 10,4 cm |
| Mélység | 22 cm |
| Szín | FEHÉR |
| Tömeg | 1,5 kg |
• 5 fordulatszám minden recepthez
• Turbó gomb a maximális fordulatszámhoz
• 1 pár rozsdamentes acélból készült habverő
• 1 pár rozsdamentes acélból készült dagasztószár
• Botmixer feltét különböző turmixok készítéséhez
• Gomb a tartozékok biztonságos kivételéhez
• Halk / csendes üzemmód
• Egyszerű használat és karbantartás jellemzi
• Számos beépített biztonsági funkcióval ellátva
Technikai információk:
• Feszültség és frekvencia: 220-240 V, 50/60 Hz
• Teljesítményfelvétel: 400 W
• Zajszint max. 75 dB
• Hálózati vezeték hossza: 120 cm
• Méret: 200 × 104 × 220 mm
• Tömeg: 1,5 kg
| Botmixer kiegészítő | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Magasság | 20 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 10 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 5 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 22 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 400 W |
| Tömeg | 1.56 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| Zajszint | 75 dB |
