Leírás
• Teljesítmény: 220-240V ~ 50/60Hz 1650W • Hőmérséklet-szabályozás: 40-200 Celsius-fok • XXXL méret: kosár tapadásmentes bevonattal 8L • DIGITÁLIS •
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Forrólevegős sütő
-
Kimeneti teljesítmény
- 1650 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Forgó kosár
- Nem
-
Termosztát
- Igen
-
Ellenörzőablak
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Alap szín
- Bordó
-
Űrtartalom
- 8 l
-
-
Technikai paraméterek
-
Nettó súly
- 6,2 kg
-
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Márka | Berlinger Haus |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 40 °C |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1650 W |
| Tömeg | 6.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 8 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
• Teljesítmény: 220-240V ~ 50/60Hz 1650W • Hőmérséklet-szabályozás: 40-200 Celsius-fok • XXXL méret: kosár tapadásmentes bevonattal 8L • DIGITÁLIS •
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Forrólevegős sütő
-
Kimeneti teljesítmény
- 1650 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Forgó kosár
- Nem
-
Termosztát
- Igen
-
Ellenörzőablak
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Alap szín
- Bordó
-
Űrtartalom
- 8 l
-
-
Technikai paraméterek
-
Nettó súly
- 6,2 kg
-
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Márka | Berlinger Haus |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 40 °C |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1650 W |
| Tömeg | 6.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 8 l |
