Leírás
• Melegentartási, késleltetési funkciók
• Automatikus kikapcsolás a kosár eltávolításakor
• Mosogatógépben mosható alkatrészek 3x tartós tapadásmentes titanPro bevonattal
• 8 automatikus főzési funkció alapértelmezett főzéssel
• Túlmelegedés elleni védelem
• LED érintőkijelző
• Átlátszó ablak
• Időzítő legfeljebb 60 percig.
• Csúszásmentes lábak
• Egészséges: olaj és zsír nélküli főzés
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Forrólevegős sütő
-
Kimeneti teljesítmény
- 1650 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Forgó kosár
- Nem
-
Termosztát
- Igen
-
Ellenörzőablak
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Anyag
- Rozsdamentes acél
-
Alap szín
- Antracit
-
Űrtartalom
- 8 l
-
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | Berlinger Haus |
| Programok száma | 8 |
| Szín | Antracit |
| Teljesítmény | 1650 W |
| Tömeg | 6.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 8 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
• Melegentartási, késleltetési funkciók
• Automatikus kikapcsolás a kosár eltávolításakor
• Mosogatógépben mosható alkatrészek 3x tartós tapadásmentes titanPro bevonattal
• 8 automatikus főzési funkció alapértelmezett főzéssel
• Túlmelegedés elleni védelem
• LED érintőkijelző
• Átlátszó ablak
• Időzítő legfeljebb 60 percig.
• Csúszásmentes lábak
• Egészséges: olaj és zsír nélküli főzés
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Forrólevegős sütő
-
Kimeneti teljesítmény
- 1650 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Forgó kosár
- Nem
-
Termosztát
- Igen
-
Ellenörzőablak
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Anyag
- Rozsdamentes acél
-
Alap szín
- Antracit
-
Űrtartalom
- 8 l
-
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | Berlinger Haus |
| Programok száma | 8 |
| Szín | Antracit |
| Teljesítmény | 1650 W |
| Tömeg | 6.2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 8 l |
