Leírás
LEÍRÁS:
Az RAF R-5396 egy innovatív, dupla kosaras Forrólevegős sütő/Air-Fryer, amely ideális az egészségesebb és gyorsabb főzésért. 2 db, egyenként 6 literes fiókjának (összesen 12 liter) és 2400 W teljesítményének köszönhetően két különböző ételt készíthet egyszerre, ami tökéletes családi étkezésekhez. Digitális érintőképernyővel felszerelt , amely minden kosárhoz külön állítható, így személyre szabott főzési élményt kínál. Több funkciója (sütés, grillezés, pirítás, főzés, melegítés, kiolvasztás) nagyfokú sokoldalúságot garantál. Tapadásmentes bevonatával , kivehető fiókjaival és elegáns, réz színű kialakításával ötvözi a praktikumot és a modernitást.
- Márka: RAF
- Modell: R-5396
- Típus: Dupla kosaras Forrólevegős sütő/Air-Fryer
- Űrtartalom: 2 x 6 liter (összesen 12 liter)
- Teljesítmény: 2400 W
- Feszültség: 220–240V ~ 50/60Hz
- Technológia: Forró levegős főzés termosztáttal és időzítővel
- Vezérlés: Digitális érintőképernyő – minden kosárhoz külön beállítások
- Funkciók: Sütőben sütés, grillezés, pirítás, újramelegítés, kiolvasztás
- Design: Elegáns, réz bevonattal – kihúzható fiókok
- Tisztítás: Tapadásmentes kosár és tartozékok, könnyen tisztítható
- Olajmegtakarítás: Akár 90%-kal kevesebb zsír
- Használat: Ideális családi étkezésekhez és egyidejű főzéshez
- Garancia: 12 hónap
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 42 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Szélesség | 26 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Tömeg | 8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 12 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Az RAF R-5396 egy innovatív, dupla kosaras Forrólevegős sütő/Air-Fryer, amely ideális az egészségesebb és gyorsabb főzésért. 2 db, egyenként 6 literes fiókjának (összesen 12 liter) és 2400 W teljesítményének köszönhetően két különböző ételt készíthet egyszerre, ami tökéletes családi étkezésekhez. Digitális érintőképernyővel felszerelt , amely minden kosárhoz külön állítható, így személyre szabott főzési élményt kínál. Több funkciója (sütés, grillezés, pirítás, főzés, melegítés, kiolvasztás) nagyfokú sokoldalúságot garantál. Tapadásmentes bevonatával , kivehető fiókjaival és elegáns, réz színű kialakításával ötvözi a praktikumot és a modernitást.
- Márka: RAF
- Modell: R-5396
- Típus: Dupla kosaras Forrólevegős sütő/Air-Fryer
- Űrtartalom: 2 x 6 liter (összesen 12 liter)
- Teljesítmény: 2400 W
- Feszültség: 220–240V ~ 50/60Hz
- Technológia: Forró levegős főzés termosztáttal és időzítővel
- Vezérlés: Digitális érintőképernyő – minden kosárhoz külön beállítások
- Funkciók: Sütőben sütés, grillezés, pirítás, újramelegítés, kiolvasztás
- Design: Elegáns, réz bevonattal – kihúzható fiókok
- Tisztítás: Tapadásmentes kosár és tartozékok, könnyen tisztítható
- Olajmegtakarítás: Akár 90%-kal kevesebb zsír
- Használat: Ideális családi étkezésekhez és egyidejű főzéshez
- Garancia: 12 hónap
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 42 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Szélesség | 26 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Tömeg | 8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 12 l |
