Leírás
LEÍRÁS:
Electrolux KMFE172TEX 800W 17L Beépíthető mikrohullámú sütő, Fekete
Alap szín:
Fekete
Nettó súly:
16,1 kg
Magasság (max.):
36 cm
Szélesség (max.):
56 cm
Mélység (max.):
30 cm
Űrtartalom:
17,00 L
Funkciók:
Olvasztás
Fogyasztás:
800 Watt
Grill funkció:
Nem
Gyermekzár
digitális óra
Program vége figyelmeztetés
Hangjelzés
Világítás
Érintővezérlés
Kijelző
LED
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Grill funkció | Nem |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Márka | Electrolux |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 16.1 kg |
| Űrtartalom | 17 l |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Electrolux KMFE172TEX 800W 17L Beépíthető mikrohullámú sütő, Fekete
Alap szín:
Fekete
Nettó súly:
16,1 kg
Magasság (max.):
36 cm
Szélesség (max.):
56 cm
Mélység (max.):
30 cm
Űrtartalom:
17,00 L
Funkciók:
Olvasztás
Fogyasztás:
800 Watt
Grill funkció:
Nem
Gyermekzár
digitális óra
Program vége figyelmeztetés
Hangjelzés
Világítás
Érintővezérlés
Kijelző
LED
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Grill funkció | Nem |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Márka | Electrolux |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 16.1 kg |
| Űrtartalom | 17 l |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
