Leírás
LEÍRÁS:
Electrolux LMS4253TMX tipusú grill funkciós mikrohullámú sütőben gyorsan és egyszerűen elkészítheti kedvenc ételeit. Mindent tud, amit egy hagyományos készülék, és még grillezhet is benne.
Három funkció, egy készülék:
Egyetlen gombnyomással olvaszthat csokoládét, megmelegítheti a tegnapi vacsorát, vagy kiolvaszthatja kedvenc fagyasztott készételét a mikróban. Gyors és egyszerű megoldás.
Kiolvasztás funkció:
A fagyasztott étel is gyorsan elkészül a kiolvasztás funkciónak köszönhetően. A súly és az étel megadása után a mikró kiszámolja a kiolvasztáshoz szükséges időt.
Termékjellemzők:
- 900W mikro, 1000W grill teljesítmény
- 8 fokozat
- 25l űrtartalom
- Grill funkció
- Kiolvasztás funkció
- Beépíthető
- LED kijelző
- Fekete/rozsdamentes acél kivitel
Fizikai jellemzők:
Alap szín:
Inox
Nettó súly:
15,7 kg
Magasság (max.):
38,8 cm
Szélesség (max.):
59,5 cm
Mélység (max.):
37,7 cm
Paraméterek
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Márka | Electrolux |
| Mikrohullám teljesítmény | 900 W |
| Sütő bevonata | Inox |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 8 |
| Tömeg | 15.7 kg |
| Űrtartalom | 25 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Electrolux LMS4253TMX tipusú grill funkciós mikrohullámú sütőben gyorsan és egyszerűen elkészítheti kedvenc ételeit. Mindent tud, amit egy hagyományos készülék, és még grillezhet is benne.
Három funkció, egy készülék:
Egyetlen gombnyomással olvaszthat csokoládét, megmelegítheti a tegnapi vacsorát, vagy kiolvaszthatja kedvenc fagyasztott készételét a mikróban. Gyors és egyszerű megoldás.
Kiolvasztás funkció:
A fagyasztott étel is gyorsan elkészül a kiolvasztás funkciónak köszönhetően. A súly és az étel megadása után a mikró kiszámolja a kiolvasztáshoz szükséges időt.
Termékjellemzők:
- 900W mikro, 1000W grill teljesítmény
- 8 fokozat
- 25l űrtartalom
- Grill funkció
- Kiolvasztás funkció
- Beépíthető
- LED kijelző
- Fekete/rozsdamentes acél kivitel
Fizikai jellemzők:
Alap szín:
Inox
Nettó súly:
15,7 kg
Magasság (max.):
38,8 cm
Szélesség (max.):
59,5 cm
Mélység (max.):
37,7 cm
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Márka | Electrolux |
| Mikrohullám teljesítmény | 900 W |
| Sütő bevonata | Inox |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 8 |
| Tömeg | 15.7 kg |
| Űrtartalom | 25 l |
