Leírás
LEÍRÁS:
- Beépíthető mikrohullámú sütő
- Űrtartalom: 20 l
- Mikro teljesítmény: 800 W, grill telj.: 1000W
- AUTO menü - 15 program, grill programok
- 5 teljesítményfokozat
- Nyomógombos/elektronikus vezérlés
- LED kijelző
- Idő és tömeg alapú felolvasztás
- AquaClean kamratisztítás
- Rozsdamentes acél kamra
- Gyerekzár
- Méret: 59,5×38,8×32 cm
- 24,5 cm-es forgó üvegtányér
- Világítás
- Fekete üveg front, inox csík + inox tekerőgomb
Fizikai jellemzők
Alap szín
Inox
Nettó súly
17,4 kg
Magasság (max.)
38,8 cm
Szélesség (max.)
59,5 cm
Mélység (max.)
34,4 cm
Alapadatok
Űrtartalom
20,00 L
Fogyasztás
1000 Watt
Grill funkció
Igen
Egyéb
Gyermekzár
Hangjelzés
Hidrolitikus tisztítás
AquaClean
Kijelző
Digitális
Funkciók
Melegítés, kiolvasztás, grillezés
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Ajtónyitás típusa | Gomb |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Forgótányér méret | 24.5 cm |
| Grill funkció | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 38.8 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 34.4 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 1000 W |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 17.4 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Beépíthető mikrohullámú sütő
- Űrtartalom: 20 l
- Mikro teljesítmény: 800 W, grill telj.: 1000W
- AUTO menü - 15 program, grill programok
- 5 teljesítményfokozat
- Nyomógombos/elektronikus vezérlés
- LED kijelző
- Idő és tömeg alapú felolvasztás
- AquaClean kamratisztítás
- Rozsdamentes acél kamra
- Gyerekzár
- Méret: 59,5×38,8×32 cm
- 24,5 cm-es forgó üvegtányér
- Világítás
- Fekete üveg front, inox csík + inox tekerőgomb
Fizikai jellemzők
Alap szín
Inox
Nettó súly
17,4 kg
Magasság (max.)
38,8 cm
Szélesség (max.)
59,5 cm
Mélység (max.)
34,4 cm
Alapadatok
Űrtartalom
20,00 L
Fogyasztás
1000 Watt
Grill funkció
Igen
Egyéb
Gyermekzár
Hangjelzés
Hidrolitikus tisztítás
AquaClean
Kijelző
Digitális
Funkciók
Melegítés, kiolvasztás, grillezés
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Ajtónyitás típusa | Gomb |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Forgótányér méret | 24.5 cm |
| Grill funkció | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 38.8 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 34.4 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 1000 W |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 17.4 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
