Leírás
Termékjellemzők
Készítsen ízletes ételeket a gáztűzhelyünkkel. A gázzal való főzés érzékeny, egyszerű és könnyen szabályozható folyamat. Megkönnyíti a mártások forralását vagy a steakek sütését. Így Ön magabiztosan főzhet, és élvezheti a gáz erejét.
Szikragyújtás. Sütés. Felszolgálás. Gyors ételkészítés gázzal
A szabadon álló tűzhely gázégőjével gyors eredményre számíthat. Hője erős és könnyen szabályozható. Így a fazekak, lábasok és serpenyők azonnal használatra kész hőmérsékletűre melegszenek. Mivel Önnek kevesebbet kell várnia, több figyelmet fordíthat a megfelelő zamatok elővarázslására.
Finom eredmények sütőnkkel és grillsütőnkkel
Élvezze a rugalmas főzést elektromos grillsütővel ellátott gázsütőnkkel. Olyan ételek elkészítését teszi lehetővé, amelyek egy egyszerű gázsütőben nem lennének megvalósíthatók. Engedje szabadjára kreativitását, és készítsen aranyszínű sülteket, ropogós lasagnékat és omlós feltéteket a sütőnkben.
Egy sütő, amely megtisztítja önmagát, így Önnek már nem kell ezen fáradoznia
A katalitikus tisztítás funkcióval megelőzhető a szennyeződések és a zsír lerakódása a szabadon álló sütőben. Az öntisztító technológia automatikusan működésbe lép, ha a sütő hőmérséklete eléri a 250 °C-ot, és a könnyebb tisztítás érdekében eltávolítja a főzési maradványokat.
Leírás:
Készítsen ízletes ételeket a gáztűzhelyünkkel. A gázzal való főzés érzékeny, egyszerű és könnyen szabályozható folyamat. Megkönnyíti a mártások forralását vagy a steakek sütését. Így Ön magabiztosan főzhet, és élvezheti a gáz erejét.
Szikragyújtás. Sütés. Felszolgálás. Gyors ételkészítés gázzal
A szabadon álló tűzhely gázégőjével gyors eredményre számíthat. Hője erős és könnyen szabályozható. Így a fazekak, lábasok és serpenyők azonnal használatra kész hőmérsékletűre melegszenek. Mivel Önnek kevesebbet kell várnia, több figyelmet fordíthat a megfelelő zamatok elővarázslására.
Finom eredmények sütőnkkel és grillsütőnkkel
Élvezze a rugalmas főzést elektromos grillsütővel ellátott gázsütőnkkel. Olyan ételek elkészítését teszi lehetővé, amelyek egy egyszerű gázsütőben nem lennének megvalósíthatók. Engedje szabadjára kreativitását, és készítsen aranyszínű sülteket, ropogós lasagnékat és omlós feltéteket a sütőnkben.
Egy sütő, amely megtisztítja önmagát, így Önnek már nem kell ezen fáradoznia
A katalitikus tisztítás funkcióval megelőzhető a szennyeződések és a zsír lerakódása a szabadon álló sütőben. Az öntisztító technológia automatikusan működésbe lép, ha a sütő hőmérséklete eléri a 250 °C-ot, és a könnyebb tisztítás érdekében eltávolítja a főzési maradványokat.
Paraméterek
| Automatikus program | Nem |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Rozsdamentes acél |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 85.5 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 250 ℃ |
| Mélység | 60 cm |
| Öntisztítás | Katalitikus |
| Sütő bevonata | Kerámia |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Inox |
| Teljesítmény | 2100 W |
| Tömeg | 42 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| • Gáztűzhely | gáz sütő és gáz főzőlap |
| • Főzőlap típusa | gáz főzőlap |
| • Bal első főzőzóna | , 3000W/102mm |
| • Bal hátsó főzőzóna | , 1030W/55mm |
| • Középső főzőzóna | , No |
| • Jobb első főzőzóna | , 2000W/71mm |
| • Jobb hátsó főzőzóna | közepes égőfej, 2000W/71mm |
| • Sütő típusa | gáz |
| • Sütőfunkciók | alsó sütés, kiolvasztás, alsósütés + ventilátor, grill + |
| ventilátor, grill, világítás | |
| • Sütő tisztítás | katalitikus tisztítás |
| • Könnyen tisztítható ajtó (csavarok nélkül) | |
| • Egykezes szikragyújtás a sütőben | |
| • Edénytartó fiók | |
| • Állítható magasság |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termékjellemzők
Készítsen ízletes ételeket a gáztűzhelyünkkel. A gázzal való főzés érzékeny, egyszerű és könnyen szabályozható folyamat. Megkönnyíti a mártások forralását vagy a steakek sütését. Így Ön magabiztosan főzhet, és élvezheti a gáz erejét.
Szikragyújtás. Sütés. Felszolgálás. Gyors ételkészítés gázzal
A szabadon álló tűzhely gázégőjével gyors eredményre számíthat. Hője erős és könnyen szabályozható. Így a fazekak, lábasok és serpenyők azonnal használatra kész hőmérsékletűre melegszenek. Mivel Önnek kevesebbet kell várnia, több figyelmet fordíthat a megfelelő zamatok elővarázslására.
Finom eredmények sütőnkkel és grillsütőnkkel
Élvezze a rugalmas főzést elektromos grillsütővel ellátott gázsütőnkkel. Olyan ételek elkészítését teszi lehetővé, amelyek egy egyszerű gázsütőben nem lennének megvalósíthatók. Engedje szabadjára kreativitását, és készítsen aranyszínű sülteket, ropogós lasagnékat és omlós feltéteket a sütőnkben.
Egy sütő, amely megtisztítja önmagát, így Önnek már nem kell ezen fáradoznia
A katalitikus tisztítás funkcióval megelőzhető a szennyeződések és a zsír lerakódása a szabadon álló sütőben. Az öntisztító technológia automatikusan működésbe lép, ha a sütő hőmérséklete eléri a 250 °C-ot, és a könnyebb tisztítás érdekében eltávolítja a főzési maradványokat.
Leírás:
Készítsen ízletes ételeket a gáztűzhelyünkkel. A gázzal való főzés érzékeny, egyszerű és könnyen szabályozható folyamat. Megkönnyíti a mártások forralását vagy a steakek sütését. Így Ön magabiztosan főzhet, és élvezheti a gáz erejét.
Szikragyújtás. Sütés. Felszolgálás. Gyors ételkészítés gázzal
A szabadon álló tűzhely gázégőjével gyors eredményre számíthat. Hője erős és könnyen szabályozható. Így a fazekak, lábasok és serpenyők azonnal használatra kész hőmérsékletűre melegszenek. Mivel Önnek kevesebbet kell várnia, több figyelmet fordíthat a megfelelő zamatok elővarázslására.
Finom eredmények sütőnkkel és grillsütőnkkel
Élvezze a rugalmas főzést elektromos grillsütővel ellátott gázsütőnkkel. Olyan ételek elkészítését teszi lehetővé, amelyek egy egyszerű gázsütőben nem lennének megvalósíthatók. Engedje szabadjára kreativitását, és készítsen aranyszínű sülteket, ropogós lasagnékat és omlós feltéteket a sütőnkben.
Egy sütő, amely megtisztítja önmagát, így Önnek már nem kell ezen fáradoznia
A katalitikus tisztítás funkcióval megelőzhető a szennyeződések és a zsír lerakódása a szabadon álló sütőben. Az öntisztító technológia automatikusan működésbe lép, ha a sütő hőmérséklete eléri a 250 °C-ot, és a könnyebb tisztítás érdekében eltávolítja a főzési maradványokat.
| Automatikus program | Nem |
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Rozsdamentes acél |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 85.5 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 250 ℃ |
| Mélység | 60 cm |
| Öntisztítás | Katalitikus |
| Sütő bevonata | Kerámia |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Inox |
| Teljesítmény | 2100 W |
| Tömeg | 42 kg |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| • Gáztűzhely | gáz sütő és gáz főzőlap |
| • Főzőlap típusa | gáz főzőlap |
| • Bal első főzőzóna | , 3000W/102mm |
| • Bal hátsó főzőzóna | , 1030W/55mm |
| • Középső főzőzóna | , No |
| • Jobb első főzőzóna | , 2000W/71mm |
| • Jobb hátsó főzőzóna | közepes égőfej, 2000W/71mm |
| • Sütő típusa | gáz |
| • Sütőfunkciók | alsó sütés, kiolvasztás, alsósütés + ventilátor, grill + |
| ventilátor, grill, világítás | |
| • Sütő tisztítás | katalitikus tisztítás |
| • Könnyen tisztítható ajtó (csavarok nélkül) | |
| • Egykezes szikragyújtás a sütőben | |
| • Edénytartó fiók | |
| • Állítható magasság |
